Reklama

Reklama

Gerard Butler i samotne kobiety

Aktorzy Gerard Butler, Uma Thurman i Jessica Biel zagrali w filmie "Trener bardzo osobisty". Obraz trafi do polskich kin na Dzień Kobiet. Termin nieprzypadkowy, bowiem największą bolączką "trenera" są właśnie kobiety...

Głównym bohaterem filmu jest George Dryer - była wielka gwiazda piłki nożnej. Po zakończeniu kariery George chce odzyskać żonę i syna, których poświecił dla sławy i pieniędzy.

Aby żyć już normalnie, piłkarz jest w stanie zrobić wiele. Na początku zgadza się zostać trenerem drużyny piłkarskiej swojego dziewięcioletniego syna. Wszystko idzie po jego myśli, dopóki matki małych zawodników nie zaczynają się nim interesować. Samotne i zdesperowane kobiety są w stanie zrobić wszystko, by zwrócić na siebie uwagę George'a.

A drodze do szczęścia staje jeszcze jedna przeszkoda. Jest nią sponsor drużyny, biznesmen Carl King, który, jak się okazuje, ma swoje własne plany dotyczące sławy nowego trenera....

Reklama

Scenariusz do filmu napisał Robbie Fox, a wyreżyserował go Gabriele Muccino ("W pogoni za szczęściem", "Siedem dusz").

Obok Gerarda Butlera, który wciela się w tytułową rolę, w filmie grają także takie gwiazdy jak: Jessica Biel, Dennis Quaid, Noah Lomax, Uma Thurman, Catherine Zeta-Jones, Judy Greer oraz James Tupper.

"Z mojej perspektywy chodziło o wszystko, co ten projekt oferował" - mówi Jessica Biel. "Bardzo chciałam pracować z Gabrielem, nigdy także wcześniej nie przyszło mi grać samotnej matki. No i możliwość wystąpienia u boku Umy, Catherine, Gerry'ego i Dennisa była niczym spełnienie marzeń" - przyznaje aktorka, która wcieliła się w żonę George'a.

Z pracy z Muccino cieszy się także Uma Thurman. "Jestem wielką fanką twórczości Gabriela, a poza tym stwierdziłam, że to bardzo słodka historia familijna, a nie grywam zbyt często w tego typu filmach. Dużo z Gabrielem rozmawialiśmy o tej postaci, dzięki temu lepiej ją zrozumiałam i potrafiłam wyciągnąć na światło dzienne te cechy, które sprawiają, że jest tak ciepła i zabawna!" - powiedziała Thurman, która wcieliła się w żonę sponsora drużyny.

"Trener bardzo osobisty" w gwiazdorskiej obsadzie trafi do polskich kin 8 marca.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama