Reklama

George Clooney wraca do "Ostrego dyżuru"!

Jeden z australijskich magazynów podał niedawno informację, iż George Clooney ("Gniew oceanu", "Bracie, gdzie jesteś?", "Złoto pustyni") wróci na plan kultowego serialu "Ostry dyżur". Aktor ma powtórzyć swoją rolę Douga Rossa co prawda tylko w trzech nowych odcinkach, ale i to na pewno zadowoli fanów cyklu i przystojnego lekarza.

Według magazynu, George Clooney powinien pojawić się na planie serialu pod koniec realizacji obecnej serii, w której z "Ostrym dyżurem" żegna się Anthony Edwards, kreujący rolę Marka Greene'a. Według producentów nastąpi to w 2002 roku.

Reklama

George Clooney od czasu swego pożegnania z serialem w roku 1999, po pięciu latach występów, tylko raz zdecydował się na gościnny udział w "Ostrym dyżurze". Pojawił się w zrealizowanym w ubiegłym roku odcinku, w którym po raz ostatni można było oglądać Juliannę Margulies jako Carol Hathaway.

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób producenci zamierzają ponownie "wprowadzić" postać doktora Douga Rossa do serialu.

O powrocie na plan "Ostrego dyżuru" nie myśli na razie natomiast Julianna Margulies. Aktorka, która po sześciu latach występów w serialu zdecydowała się na opuszczenie planu, w najbliższym czasie wystąpi u boku samego Pierce'a Brosnana w filmie "Evelyn". Jak już informowaliśmy, obraz oparty jest na faktach i opowie walkę o opiekę nad czworgiem dzieci, jaką stoczył w Irlandii z rządem i kościołem Desmond Doyle. Żona mężczyzny pewnego dnia postanowiła opuścić swą rodzinę i uciekła z domu, a on sam w niedługim czasie stracił pracę. W roli Desmonda Doyle'a wystąpi Pierce Brosnan, a Julianna Margulies zagra kobietę, która pomaga głównemu bohaterowi w jego batalii. Podobno udział w filmie rozważają również Aidan Quinn i Stephen Rea. Film "Evelyn" wyreżyseruje Bruce Beresford. Zdjęcia do produkcji ruszają na początku listopada w Irlandii.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pierce Brosnan | George Clooney | Julianna Margulies | wraca | george

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje