Reklama

Reklama

Fiennes: Rodzinny interes

Po słynnych hollywoodzkich rodach Coppola, Douglas i Fonda nadchodzi czas na rodzinę Fiennes. Martha Fiennes ("Oniegin") przygotowuje się do realizacji filmu "Chromophobia", który ma powstać w oparciu o jej własny scenariusz. W rolach głównych wystąpią jej bracia - znani aktorzy Ralph ("Czerwony smok") i Joseph ("Zakochany Szekspir").

Jak podał serwis FilmForce, produkcja filmu rozpocznie się pod koniec tego roku. Zdjęcia realizowane będą głównie na wyspie Isle of Man.

Oprócz braci Fiennes na planie "Chromophobi" pojawią się także Penelope Cruz ("Vanilla Sky") i Kristin Scott Thomas ("Angielski pacjent").

"Scenariusz jest znakomity i bardzo obiecujący" - tylko tyle na temat skryptu dowiedzieli się dziennikarze FilmForce od osoby zaprzyjaźnionej z rodziną Fiennes.

Tytuł filmu "Chromophobia" oznacza lęk przed wszystkimi kolorami lub tylko przed określoną barwą.

Debiutem reżyserskim 40-letniej Marthy Fiennes była ekranizacja słynnego poematu Aleksandra Puszkina, "Eugeniusz Oniegin".

Reklama

W filmie "Oniegin", który powstał w 1999 roku, tytułową rolę zagrał brat reżyserki, Ralph. U jego boku wystąpiła Liv Tyler.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL