Reklama

"Fair Play": Gwiazdor "Oppenheimera" w erotycznym thrillerze Netfliksa

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun erotycznego thrillera "Fair Play". Film, który był sensacją tegorocznego festiwalu Sundance, trafi do oferty platformy 13 października. W głównych rolach zobaczymy gwiazdę "Bridgertonów" Phoebe Dynevor i Aldena Ehrenreicha, którego możemy obecnie oglądać w "Oppenheimerze".

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun erotycznego thrillera "Fair Play". Film, który był sensacją tegorocznego festiwalu Sundance, trafi do oferty platformy 13 października.  W głównych rolach zobaczymy gwiazdę "Bridgertonów" Phoebe Dynevor i Aldena Ehrenreicha, którego możemy obecnie oglądać w "Oppenheimerze".
Alden Ehrenreich i Phoebe Dynevor w filmie "Fair Play" /Netflix /materiały prasowe

Nieoczekiwany awans w strukturach funduszu hedgingowego zagraża relacji świeżo zaręczonej pary, a może przynieść jeszcze groźniejsze konsekwencje - brzmi opis fabuły filmu "Fair Play".

Opisywany przez portal IndieWire jako "psychoseksualny thriller" jest "Fair Play" kinowym debiutem Chloe Domont - reżyserki, która ma już na koncie realizację odcinków takich seriali, jak: "Billions", "W garniturach" czy "Gracze".

"Fair Play": Erotyczny thriller Netfliksa

W głównych rolach zobaczymy Phoebe Dynevor ("Bridgertonowie") i Aldena Ehrenreicha ("Han Solo: Gwiezdne wojny - historie", "Oppenheimer"). Partnerują im: Eddie Marsan (“Ray Donovan"), Rich Sommer (“Mad Men") i Sebastian De Souza (“Wielka").

Reklama

Światowa premiera "Fair Play" miała miejsce w styczniu na festiwalu filmowym Sundance. Film Domont był jedną z sensacji imprezy, Netflix zapewnił sobie prawa do dystrybucji obrazu za 20 milionów dolarów.

Recenzent portalu Variety, Owen Gleiberman, chwalił "Fair Play" zarówno za refleksję na temat świata po rewolucji #MeToo, jak i fakt, że robi to w na tyle atrakcyjny sposób, by osiągnąć komercyjny sukces. 

Zanim "Fair Play" trafi 13 października do oferty Netfliksa, od 29 września będzie wyświetlane przez dwa tygodnie na kinowym ekranie.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Alden Ehrenreich | Phoebe Dynevor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy