Reklama

Reklama

"Eternals" : Premiera na Festiwalu Filmowym w Rzymie

Znamy już datę światowej premiery najnowszego filmu studiów Marvela i Disneya - "Eternals". Wyreżyserowany przez Chloe Zhao ("Nomadland") obraz zadebiutuje wcześniej, niż się spodziewano, bo już 24 października. Będzie filmem zamknięcia Festiwalu Filmowego w Rzymie.

Barry Keoghan w scenie z "Eternals"

Trzeci film tzw. Czwartej Fazy Kinowego Uniwersum Marvela (MCU) zadebiutuje w kinach na całym świecie tydzień po swojej rzymskiej premierze. Począwszy od 3 listopada "Eternals" będzie wprowadzany stopniowo na kolejnych rynkach. W Polsce premiera filmu Chloe Zhao została zaplanowana na 5 listopada.

"Eternals": O czym film? Kto występuje?

Film "Eternals" opowiada o nowej grupie superbohaterów w Kinowym Uniwersum Marvela. To kosmici, którzy w tajemnicy żyją na Ziemi od tysięcy lat. Po zdarzeniach, które pokazano w filmie "Avengers. Koniec gry", muszą jednak wyjść z ukrycia. Nieoczekiwana tragedia skłania ich do tego, by przeciwstawić się najstarszym wrogom ludzkości - czytamy w oficjalnym opisie fabuły filmu Zhao.

Reklama

W rolach głównych występują w nim Angelina Jolie, Salma Hayek, Richard Madden, Kit Harington, Kumail Nanjiani, Brian Tyree Henry oraz Dong-seok Ma.

Organizatorzy festiwalu w Rzymie zapowiadają, że podczas premiery filmu gościć będą kilka jego gwiazd, jednak nie zostały podane żadne konkretne nazwiska. We wrześniu tego roku Chloe Zhao uczestniczyła już w innym włoskim festiwalu, będąc członkinią jury imprezy w Wenecji.

Festiwal Filmowy w Rzymie potrwa w dniach od 14 do 24 października. 6 października ogłoszony zostanie pełny program tego wydarzenia.

W jego trakcie uhonorowani za swój dorobek zostaną Quentin Tarantino i Tim Burton.PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Eternals

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje