Emilian Kamiński zaprasza bezdomnych na świąteczne śniadanie

Emilian Kamiński spotykając się z bezdomnymi, liczy na to, że dzięki takiej inicjatywie odzyskają oni nadzieję na lepsze życie
Emilian Kamiński spotykając się z bezdomnymi, liczy na to, że dzięki takiej inicjatywie odzyskają oni nadzieję na lepsze życieJarosław AntoniakMWMedia
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?