Reklama

Reklama

Eleanor Lambert, córka Diane Lane i Christophera Lamberta, zaczyna karierę

Córka Diane Lane i Christophera Lamberta jest gwiazdą horroru "Time Now". Eleanor Lambert to kolejne dziecko filmowych gwiazd, które podąża śladami sławnych rodziców.

Eleanor Lambert w 2017 roku

Dla Eleanor Lambert to pierwsza duża rola. Właśnie pojawił się zwiastun wyreżyserowanego przez Spencera Kinga horroru "Time Now".

Dzieci gwiazd robią karierę

W ciągu ostatnich miesięcy kilkoro dzieci gwiazd próbowało swoich sił na dużym ekranie. Podzielić je można na dwie grupy - tych, o których od jakiegoś czasu jest coraz głośniej, oraz tych, którzy czekają na przełomową rolę.

W pierwszej z tych grup znalazła m.in. Maya Hawke ("Stranger Things") - córka Ethana Hawke'e i Umy Thurman, Margaret Qualley ("Pewnego razu... w Hollywood") - córka Andie MacDowell czy Lewis Pullman ("Źle się dzieje w El Royale") - syn Billa Pullmana.

Reklama

O członkach drugiej z tych grup już wkrótce też będzie głośno. Na tej liście znaleźli się: syn Jamesa Gandolfiniego - Michael Gandolfini, którego zobaczymy w prequelu "Rodziny Soprano", syn Philipa Seymoura Hoffmana - Cooper Hoffman, który zadebiutuje u Paula Thomasa Andersona w filmie "Licorice Pizza", czy córka Seana Penna i Robin Wright - Dylan Penn, która zagrała w wyreżyserowanym przez ojca filmie "Dzień flagi".

Kim jest Eleanor Lambert?

Obecnie na podbój Hollywood wyruszyła Eleanor Lambert, która urodziła się 5 września 1993 roku w Los Angeles. Córka aktorskiej pary Diane Lane i Christophera Lamberta (byli małżeństwem od 29 października 1988 do 1 marca 1994) niedawno skończyła 28 lat, ale wcześniej nie rozwijała kariery aktorskiej. Dotąd wystąpiła tylko w epizodzie u boku swojej matki w filmie "Paryż może poczekać". Niewykluczone, że to mama pomogła jej w zdobyciu roli w horrorze "Time Now".

Swoją pierwszą dużą rolę Eleanor Lambert zagrała właśnie w horrorze "Time Now", który po raz pierwszy pokazano na festiwalu w Austin (na ekrany kin w USA film trafi 21 października 2021). Co ciekawe, reżyser i scenarzysta tej produkcji - Spencer King, również jest dzieckiem związanym rodzinnie z kinem. Jego matką jest nominowana do Oscara dokumentalistka Amy Berg ("I zbaw nas ode złego", "West of Memphis").

Film "Time Now" opowiada historię dziewczyny, która przed laty opuściła rodzinny dom. Teraz wraca z powodu niespodziewanej śmierci swojego brata bliźniaka. W rodzinnym Detroit spotyka się ze znajomymi brata i odkrywa, że śmierć chłopaka nie była przypadkowa.


PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Diane Lane | Christopher Lambert

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje