Reklama

Edyta Herbuś: Polska seksbomba zachwyca! Miłość jej służy?

Edyta Herbuś uznawana jest za jedną z najpiękniejszych polskich celebrytek. Tancerka, aktorka, prezenterka i influercerka zachwyca fanów za każdym razem, gdy pojawia się w mediach. Co słychać u gwiazdy? Jak wygląda obecnie jej życie prywatne? Kim jest jej partner?

Edyta Herbuś znana jest przede wszystkim z programu "Taniec z gwiazdami" od którego zaczęła się jej medialna kariera. Obecnie spełnia się również w roli aktorki i prezenterki telewizyjnej. Jak wygląda codzienność trzykrotnej mistrzyni Polski formacji tanecznych?

Edyta Herbuś - ile ma lat?

Tancerka urodziła się 26 lutego 1981 r. w Kielcach. Obecnie ma więc 41 lat. Jej znak zodiaku to ryby. Mimo że skończyła już 40-stkę, może pochwalić się młodym wyglądem i bardzo atrakcyjną sylwetką. Nie bez powodu Edyta Herbuś została okrzyknięta polską seksbombą. 

Sama chętnie chwali się swoim nienagannym ciałem w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obecnie obserwuje ponad 250 000 osób.

Reklama

Edyta Herbuś - od "Tańca z gwiazdami" do wielkiego ekranu

Edyta karierę zaczynała jako tancerka - tańczyć zaczęła w wieku 9 lat. Zdobywała odznaczenia na mistrzostwach Polski, Europy i świata. W 2005 r. otworzyła ze swoim byłym partnerem Tomaszem Barańskim szkołę tańca. Pasja zaprowadziła ją aż do programu telewizyjnego "Taniec z Gwiazdami" - wzięła udział w dwóch edycjach. 

Edyta Herbuś próbowała swoich sił również na planie popularnych seriali, jak Plebania, Na wspólnej, Pierwsza Miłość czy Samo Życie. Na dużym ekranie widzowie mieli okazję zobaczyć ją w takich produkcjach jak "7 uczuć" Marka Koterskiego czy "Jak pokochałam gangstera". Tancerka uczestniczyła również w programie "Jak oni śpiewają".

Dzięki idealnej sylwetce angażowano ją do wielu pokazów mody - m.in. Joanny Przetakiewicz - i sesji zdjęciowych.

Edyta Herbuś - po burzliwych związkach czas na spokój ducha

Życie miłosne Edyty Herbuś było burzliwe i intensywne. W przeszłości związana była m.in z tancerzem Tomaszem Barańskim, reżyserem Maciejek Kawulskim czy z tancerzem erotycznym Dawidem Ozdobą, który zmarł niedawno. 

Obecnie od kilku lat tancerka związana jest z Piotrem Bukowieckim. Tworzą udany, harmonijny związek, o czym mogą świadczyć chociażby wpisy w mediach społecznościowych. 

Partner Edyty ma dzieci z poprzedniego związku, para nie posiada jednak wspólnego potomstwa. Tancerka często podkreśla, że ma bardzo dobry kontakt z dziećmi Piotra, które mówią do niej "ciociu". 

Czytaj również:

"Listy do M. 5" Już ponad milion widzów

Agnieszka Chylińska "Never ending sorry". Mocno i szczerze

"The Voice Senior" po zmianach

Zobacz także:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy