Reklama

Reklama

Ed Harris i jego żona znów razem na ekranie

Ed Harris poznał swoją przyszłą żonę, Amy Madigan, na planie dramatu "Miejsca w sercu", gdzie wcielili się w... parę zakochanych. Teraz znów połączą siły w jednym projekcie. Jak podaje serwis Deadline, aktorskie małżeństwo będzie filarami obsady kryminału "School for the Blind", która jest ekranizacją powieści Dennisa McFarlanda.

Ed Harris i Amy Madigan

W "School for the Blind" Ed Harris zagra zmęczonego życiem korespondenta wojennego, który po latach wraca do rodzinnego miasteczka, aby spotkać się ze swoją siostrą - w tej roli Amy Madigan, która jest bibliotekarką w szkole dla niewidomych. Oboje próbują rozwikłać zamkniętą przed laty sprawę zabójstwa ucznia.

Film będzie adaptacją książki Dennisa McFarlanda z 1995 roku, która została bardzo pozytywnie przyjęta przez krytyków. Produkcja o skromnym budżecie 4,5 mln dolarów wpisywać się będzie w kino niezależne.

Ed Harris i Amy Madigan: Aktorskie małżeństwo

Ostatnio Harris błysnął na festiwalu w Wenecji, gdzie film z jego udziałem - "The Lost Daughter", opowiadający o różnych odcieniach macierzyństwa, walczył w konkursie głównym. Z kolei Madigan przypomni się wkrótce kinomanom rolą w horrorze "Poroże". Film trafi na polskie ekrany 29 października.

Reklama

Harris i Madigan są małżeństwem od 1983 r. Swoją córkę Lily Dolores powitali na świecie dziesięć lat później.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ed Harris | Amy Madigan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje