Reklama

Douglas w "Kac Vegas" dla emerytów

Michael Douglas, który niedawno wygrał walkę z rakiem, powraca na duży ekran. Aktor zagra w komedii "Last Vegas" nazywanej, nie bez powodu, emerycką wersją "Kac Vegas".

"Last Vegas" w reżyserii Jona Turteltauba ("Kocha, lubi, szanuje") to historia czwórki mężczyzn po sześćdziesiątce, którzy udają się do Las Vegas na wieczór kawalerski jednego ze swoich przyjaciół, który postanowił ożenić się z dużo młodszą od siebie kobietą.

Reklama

Ich wyprawa wiążę się oczywiście z przeróżnymi, zabawnymi przygodami, ale również koniecznością uporania się z przeszłością, w której dwaj przyjaciele kochali tę samą kobietę.

W roli głównej wystąpi Michael Douglas, natomiast jego kompanów prawdopodobnie zagrają Dustin Hoffman oraz Christopher Walken.

Douglas propozycję zagrania w "Last Vegas" dostał już jakiś czas temu. Udział w projekcie udaremniła mu jednak wiadomość o chorobie. Na jego szczęście, produkcja też miała pewne opóźnienia i dopiero teraz prace nad nią mają ruszyć pełną parą.

W styczniu zeszłego roku w wywiadzie dla porannego programu Douglas wyznał, że jest już zdrowy, czuje się dobrze i jest gotowy na kolejne zawodowe wyzwania.

Zdjęcia do "Last Vegas" mają rozpocząć się we wrześniu.

Douglas wystąpił ostatnio w "Ściganej" - wspólnie z m.in. Michaelem Fassbenderem, Ewanem McGregorem i Antonio Banderasem. Rok wcześniej mieliśmy okazję zobaczyć go w projekcie Olivera Stone'a "Wall Street: Pieniądz nie śpi". Za pierwszą część tego filmu artysta otrzymał w 1988 roku Oscara.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michael Douglas | Nie | Kac Vegas | L.A.S. | Douglas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje