Reklama

Dlaczego ​Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem? Aktorka ujawniła powód!

Angelina Jolie udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu "Vogue". Hollywoodzka gwiazda podczas rozmowy ujawniła powód, dla którego rozstała się z Bradem Pittem po dwóch latach małżeństwa.

Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina JolieBrad Pitt poznali się na planie filmu "Pan i pani Smith" w 2003 roku. Plotkarska prasa od razu spekulowała, że para ma romans. Oni sami bardzo długo twierdzili, że są jedynie "dobrymi przyjaciółmi". Oficjalnie byli parą od 2004 roku, ale na ślub zdecydowali się dopiero 10 lat później. Małżonkowie wspólnie wychowywali szóstkę dzieci: trójkę adoptowanych oraz trojkę biologicznych.

Reklama

Kiedy 19 września 2016 roku, zaledwie po dwóch latach małżeństwa, Angelina Jolie złożyła w sądzie papiery rozwodowe, świat był w szoku. Aktorka postanowiła rozwieść się z Bradem Pittem, a w dokumentach powołała się na "różnice nie do pogodzenia".

"Jestem bardzo zasmucony, ale teraz najbardziej liczy się dobro naszych dzieci" - podkreślił Brad Pitt w krótkim oświadczeniu, przesłanym redakcji magazynu "People", tuż po informacji o rozwodzie.

Jaka była prawda? Dlaczego para zdecydowała się rozstać? Pisano, że związek rozpadł się przez nadużywanie alkoholu przez Brada Pitta. Inni twierdzili, że wina ponosi Angelinie Jolie.

W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Vogue" aktorka powiedziała, że rozstała się z Pittem, aby jej rodzina mogła czuć się "komfortowo, bezpiecznie i w pełni mocna psychicznie i wartościowa".

"To była dobra decyzja. Moje dzieci to szóstka bardzo odważnych, silnych ludzi" - dodała.

"Wciąż leczę rany. Długo milczałam, dzieci widziały w mediach różne kłamstwa na ten temat, ale zawsze im przypominałam, że one znają prawdę i mają swój własny rozum" - wyjaśniła Jolie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Brad Pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje