Reklama

Diesel nie zagra w "Szybkich i wściekłych 2"

Amerykański aktor Vin Diesel nie zagra w sequelu sensacyjnego filmu o wyścigach samochodowych "Szybcy i wściekli". Po kilku miesiącach negocjacji pomiędzy aktorem i producentami filmu, podjęto decyzję o realizacji drugiej części obrazu bez udziału Vina Diesela.

Nieoficjalnie mówi się, że Vin Diesel zażądał za udział w "Szybkich i wściekłych 2" tak wysokiego honorarium, że producenci z wytwórni Universal Pictures nie zdecydowali się na zawarcie z nim umowy.

Reklama

Z powodu tej decyzji z pracy nad filmem nieoczekiwanie zrezygnował także Rob Cohen, twórca części pierwszej, który miał ponownie zająć fotel reżysera.

"Zrobię część drugą filmu tylko z Vinem Dieselem" - oświadczył Cohen.

Obecnie trwają prace nad scenariuszem sequela. Ujawniono, że głównym bohaterem "Szybkich i wściekłych 2" będzie w tej sytuacji Brian O'Connor, grany przez Paula Walkera.

Policjant, który w filmie "Szybcy i wściekli" wniknął w półświatek Miami w celu infiltracji groźnych grup przestępczych, będzie tym razem starał się odzyskać policyjną odznakę, którą stracił w części pierwszej filmu.

Jak podał magazyn Variety, zdjęcia do sequela "Szybkich i wściekłych" rozpoczną się w październiku tego roku. Jeszcze nie wiadomo, kto zajmie się reżyserią obrazu.

Ananova

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Vin Diesel | szybka | VIN | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje