Reklama

Diane Kruger oddaje ubrania

Hollywoodzka gwiazda Diane Kruger wyznała, że ma niewiele ubrań. Aktorka kieruje się zasadą, że jeśli nie nosiła czegoś przez co najmniej pół roku, nadszedł czas, by to komuś oddać.

"Bylibyście zdziwieni rozmiarem mojej garderoby. Nie mam zbyt wielu rzeczy. Jeśli nie miałam czegoś na sobie przez ponad sześć miesięcy, oddaję je koleżankom lub mojej 16-letniej chrześnicy" - wyznała gwiazda w wywiadzie dla magazynu "Stylist".

Reklama

Jeśli chodzi o jej styl, Kruger wyznała, że można go określić jako "klasyczny". Aktorka zaznaczyła, że wybierane przez nią stroje muszą pasować do jej osobowości.

"Mój styl jest bardzo klasyczny. Tak naprawdę, to nie sądzę, abym miała swój konkretny styl, który by mnie definiował" - oznajmiła 34-letnia gwiazda. "Jesteśmy tym, co nosimy. Na reakcję innych ma wpływ to, jak się prezentujemy. Być może to brzmi płytko, ale uważam, że jeśli komuś zależy na określonej posadzie, to odpowiednio do niej się ubiera. To najbardziej oczywisty sposób wyrażenia siebie na co dzień. Nieważne, czy są to ubrania od znanych projektantów, czy nie" - wyjaśniła aktorka znana z filmów "Apartament" i "Bękarty wojny".

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Diane Kruger | Diana | Nie | Hollywoodzka gwiazda | ubrania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje