Reklama

"Deadpool 3": Taylor Swift dołączy do obsady? Reżyser komentuje

Trwają prace nad trzecią częścią "Deadpoola". Szczegóły filmu trzymane są w tajemnicy, ale powstaje coraz więcej teorii i domysłów. Coraz więcej mówi się o tym, że do obsady produkcji dołączy Tayloe Swift. Fani snują domysły, kogo mogła by zagrać.

"Deadpool 3": Obsada

Zdjęcia do trzeciej części "Deadpoola" rozpoczęły się kilka tygodni temu. Reżyser Shawn Levy zapewnia, że film - podobnie jak poprzednie dwie części - będzie pełen brutalnej przemocy i czarnego humoru, czyli elementów, za które pokochali tę serię fani. 

W filmie u boku Ryana Reynoldsa wystąpią: Hugh Jackman, powracający na ekran jako Wolverine, Leslie Uggams, Matthew Macfadyen oraz Emma Corrin, która wcieli się w czarny charakter. Szczegóły fabuły są trzymane w tajemnicy. Do gwiazdorskiej obsady dołącza aktorka, która powraca w roli superbohaterki. Zagraniczne media donoszą, że w najnowszym "Deadpoolu" Jennifer Garner ponownie wcieli się w postać Elektry. 

Reklama

W wakacje wieci pojawiło się pierwsze zdjęcie, przedstawiające Wolverine'a (Hugh Jackman) u boku Deadpoola (Ryan Reynolds). Wolverine po raz pierwszy w historii filmowych adaptacji komiksów ma na sobie żółty strój. Kadr z filmu został udostępniony przez Ryana Reynoldsa za pośrednictwem InstaStory.

"Deadpool 3": Taylor Swift u boku gwiazd produkcji

Od pewnego czasu w sieci krążą plotki dotyczące dołączenia do obsady Taylor Swift. Piosenkarka widziana była niedawno w towarzystwie głównych gwiazd filmu oraz reżysera Shawna Levy, podczas meczu footballu. Podsyciło to tylko ciekawość fanów. 

Spekuluje się, że Swift mogłaby się wcielić w Dazzler. Postać pochodzi z serii komiksów o X-Men. To mutantka potrafiąca przekształcać dźwięk w wiązki światła. Ponieważ superbohaterka jest gwiazdą popu, dzięki swoim mocom często staje się "żywą kulą disco".

Czy Swift rzeczywiście mogłaby wystąpić w "Deadpoolu 3"? Samo spotkanie na stadionie o niczym nie świadczy. Piosenkarka przyjaźni się jednak ze wcielającym się w pyskatego najemnika Ryanem Raynoldsem oraz Blake Lively, jego żoną. Nietrudno wyobrazić sobie, że udało im się namówić ją na mały epizod. 

W rozmowie z portalem The Wrap reżyser filmu odniósł się do spekulacji fanów piosenkarki. "Idę na całość. 'Bez komentarza', ponieważ to podwójny cios. To jest związane z Taylor. I to jest związane z MCU. Nie jestem głupi. Będziecie musieli poczekać i zobaczyć" - powiedział Levy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Deadpool 3 | Taylor Swift | Shawn Levy
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy