Reklama

"Deadpool 3": Będzie dużo brutalnej przemocy i czarnego humoru

Shawn Levy obecnie promuje zrealizowaną dla Disney+ animację "Noc w muzeum: Kahmunrah powraca". W wywiadach często opowiada jednak o swoim kolejnym projekcie, czyli trzeciej część "Deadpoola".

Shawn Levy obecnie promuje zrealizowaną dla Disney+ animację "Noc w muzeum: Kahmunrah powraca". W wywiadach często opowiada jednak o swoim kolejnym projekcie, czyli trzeciej część "Deadpoola".
Premierę filmu "Deadpool 3" zaplanowano na 8 listopada 2024 roku /materiały prasowe

W rozmowie z serwisem Collider Shawn Levy potwierdził, że zdjęcia do "Deadpoola 3" z Ryanem Reynoldsem w roli tytułowej powinny rozpocząć się w maju 2023 roku. Kanadyjski filmowiec zapewnił, że film - podobnie jak poprzednie dwie części - będzie pełen brutalnej przemocy i czarnego humoru, czyli elementów, za które pokochali tę serię fani.

"Deadpool 3": Będzie przemoc i czarny humor

"Prawda jest taka, że im więcej jest w filmie scen realizowanych przy pomocy CGI, tym dłuższy jest okres postprodukcji" - powiedział Levy.

Reklama

"To pierwszy 'Deadpool' realizowany  w ramach uniwersum Marvela. Na ekranie nie zabraknie więc efektów wizualnych. Ale dla Ryana i dla mnie priorytetem jest to, aby 'Deadpool' miał w sobie surowość i brutalność, które pokochali fani poprzednich części" - zagwarantował reżyser.

Levy przyznał, że praca nad filmem sprawia mu mnóstwo przyjemności. "Każdego dnia piszemy, przepisujemy i rozwijam" - wyznał reżyser. - "Każdy dzień przynosi potężną dawkę śmiechu. Cudownie jest pisać i wymyślać sceny, w których bohaterowie rzucają mięchem w dialogach. A do tego ekstremalna przemoc. Taki właśnie ma być film o Deadpoolu. I, jakby tego było mało, mamy Wolverine'a".

"Świetnie się bawię, a jeszcze nawet nie zaczęliśmy zdjęć (...) Muszę powiedzieć, że tworzenie 'Deadpoola' jest jednym z fajniejszych twórczych doświadczeń w moim życiu. Nie tylko dlatego, że nasza produkcja będzie mieć kategorię wiekową R. To film wypełniony samoświadomością, co sprawia, że pisanie go jest olbrzymią frajdą. Na tym polega również unikalność tej serii" - powiedział Levy.

Na razie nie wiadomo, o czym opowie "Deadpool 3". Scenariusz filmu napisały siostry Wendy Molyneux i Lizzie Molyneux-Logelin. Ryan Reynolds znów wcieli się w rolę tytułową, a partnerował mu będzie Hugh Jackman - powracający na ekran jako Wolverine.

Shawn Levy ma już na koncie współpracę z Reynoldsem. Panowie zrealizowali wspólnie produkcje: "Free Guy" (2021) i "Projekt Adam" (2022). W filmografii Levy'ego są też m.in. "Noc w muzeum" (2006), "Giganci ze stali" (2011) czy "Stażyści" (2013).

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL