Reklama

David Schwimmer z "Przyjaciół" ma młodszą o 24 lata dziewczynę?

Według amerykańskich portali wszystko wskazuje na to, że serialowy Ross z "Przyjaciół" poznał w końcu nową miłość. Ze swoją byłą żoną nie jest już od dwóch lat, a do dość spora przerwa jak na amerykański show-biznes. Czy nowa dziewczyna okaże się tą jedyną?

David Schwimmer już na zawsze będzie kojarzony głównie z rolą Rossa Gellera

David Schwimmer od niedawno jest widywany z 29-letnią kobietą, która według magazynu "Us Weekly" nazywa się Katie Markovitz.

Reklama

Ostatnio para miała spotkać się na randce w jednym z nowojorskich barów. Na miejscu aktor postawił kobiecie drinka. Amerykańskie źródła podają, że nie było to jedyne wyjście pary - widywano ich kilkukrotnie w miejscach publicznych.

Czy ten związek przetrwa? Na razie nie pojawili się na żadnej oficjalnej imprezie razem i nie potwierdzili plotek na temat swego związku.

David Schwimmer to amerykański aktor, znany głównie z roli Rossa Gellera w kultowym sitcomie "Przyjaciele". Publiczność pokochała tę postać tak samo jak cały serial o grupce nowojorskich przyjaciół.

Schwimmer zaczął się spotykać ze swoją przyszłą żoną Zoe Buckman w 2007 roku, a w 2010 para pobrała się. Rok później doczekali się swojego pierwszego i jedynego dziecka - córki Cleo. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu i w 2017 ogłosili separację.

Od tego czasu aktor widywany jest z różnymi kobietami, ale a żadną nie stworzył stałego związku.

Przeczytaj cały artykuł na stronach RMF!

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: David Schwimmer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje