Reklama

Danny DeVito o Arnoldzie Schwarzeneggerze. Żartuje, że ten nie powinien iść w politykę

W wywiadzie dla serwisu "GQ" Danny DeVito wspomniał o swojej współpracy z Arnoldem Schwarzeneggerem. Wspólnie nakręcili dwie komedie: "Bliźniaków" i "Juniora". Gwiazdor "Powrotu Batmana" przyznał, że chciałby jeszcze kiedyś z wystąpić z filmowym Terminatorem. W żartobliwy sposób odniósł się, dlaczego "Bliźniacy" nie doczekali się kontynuacji.

"Przegapiliśmy 'Bliźniaków 2', bo [Schwarzenegger] został gubernatorem. Zamiast tego, powinien nakręcić ten film" -  żartował DeVito.

Sequel "Bliźniaków". Czy kiedyś powstanie?

O sequelu "Bliźniaków" mówi się od lat. W komedii sensacyjnej z 1988 roku Schwarzenegger i DeVito wcielili się w braci, będących efektem eksperymentów genetycznych. Rozdzieleni jako dzieci, spotykają się po latach.

Sequel "Bliźniaków" był zapowiadany od lat. Miał nosić tytuł "Triplets" i wprowadzić kolejnego z braci — do tej roli przymierzano Eddiego Murphy'ego, a później Tracy'ego Morgana. Plany realizacji filmu ostatecznie upadły po śmierci reżysera Ivana Reitmana w 2022 roku.

Reklama

Danny DeVito i Arnold Schwarzenegger ponownie na ekranie?

DeVito przyznał jednak, że razem ze Schwarzeneggerem planują małą rzecz na boku. Nie ma ona związku z "Bliźniakami". Cieszy się z tego powodu, ponieważ, jak sam przyznaje, lubi współpracować z gwiazdą "Terminatora". Według niego "spędzili ze sobą dobry czas".

"Bardzo się komplementujemy. Poza tym jestem od niego o wiele silniejszy" - kontynuował DeVito, który od lat występuje w serialu komediowym "U nas w Filadelfii". 

Wspólny projekt potwierdził także Schwarzenegger. W maju w rozmowie z "The Hollywood Reporter" zdradził, że film znajduje się w trakcie developmentu. Dodał także, że "Triplets" raczej nie powstanie, ponieważ Jason Reitman, nominowany do Oscara reżyser i syn Ivana, nie jest nim zainteresowany

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Arnolda Schwarzenegger | Danny DeVito | Bliźniacy | Ivan Reitman
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy