Reklama

Reklama

Daniel Craig przed premierą

Jeszcze w październiku do polskich kin trafi thriller o duchach "Dom snów". W głównej roli Daniel Craig, który tym razem nie zagra twardziela. Dla naszych użytkowników mamy na ten film zaproszenia!

Daniel Craig zdążył przyzwyczaić widzów do sylwetek wyrazistych, nieznających strachu bohaterów. Na planie swoich ostatnich filmów walczył w ruchu oporu, ratował świat przed zakusami bezlitosnych milionerów, a nawet dwukrotnie odpierał inwazję kosmitów.

W przerażającej historii, rozgrywającej się na styku jawy i koszmarnego snu, Daniel Craig wcielił się w pisarza, którego rodzinnej idylli zaczyna zagrażać widmo potwornej zbrodni sprzed lat, z dnia na dzień zmieniającej wymarzony dom na przedmieściach w posesję rodem z najgorszego koszmaru.

Reklama

Strach przenikający do codziennego życia sprawia, że niemogący zaufać zmysłom bohaterowie powoli pogrążają się w złowrogą pułapkę własnego umysłu.

"Dom snów można nazwać thrillerem o duchach, albo dramatem psychologicznym. Nie chcieliśmy niczego narzucać widzom. Jeśli wierzycie w duchy, znajdziecie w nim potwierdzenie własnych przekonań. Jeśli nie, podejdziecie do tego jak do tworu umysłu, co jest równie słuszną interpretacją" - opowiada o filmie Daniel Craig.

Mający na koncie szereg sukcesów wydawniczych Will Attenton wyprowadza się ze swoją rodziną z Nowego Jorku i zamieszkuje w malowniczym domu w Nowej Anglii. Gdy wraz z żoną Libby oraz dwiema córkami zaczyna się już przyzwyczajać do nowego lokum, dowiadują się, że zamordowano w nim poprzednią mieszkankę oraz jej dzieci.

Podejrzewany o zbrodnię mąż i ojciec zabitych nadal żyje, a Willa oraz zaprzyjaźnioną z ofiarami sąsiadkę prześladuje przeczucie, że nie wszystkie poszlaki zostały odpowiednio zbadane. Próbując dopasować do siebie poszczególne elementy krwawej układanki, Will odkryje, że historia poprzedniego lokatora i jego domu jest równie przerażająca, jak to, co może spotkać kolejną rodzinę, która znalazła w nim schronienie...

Dla użytkowników portalu INTERIA.PL mamy dwuosobowe zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu "Dom snów", który odbędzie się we wtorek, 18 października, o godz. 20.45 w warszawskim kinie Atlantic.

Aby otrzymać zaproszenie trzeba odpowiedzieć na pytanie: "Jaki tytuł nosił film, w którym po raz pierwszy w roli Jamesa Bonda wystąpił Daniel Craig?". Odpowiedź prosimy wysyłać na adres konkursy.film@firma.interia.pl, podając swe imię i nazwisko. Na maile czekamy do dzisiaj, do godziny 15.00!

Zaproszenia dla internautów mamy dzięki uprzejmości stacji Canal+, która jest patronem filmu "Dom snów".

Reżyserem thrillera jest Jim Sheridan, twórca wielokrotnie nominowany do Oscara, autor takich filmów, jak "Moja lewa stopa" i "W imię ojca". U boku Daniela Craiga na ekranie zobaczymy Rachel Weisz i Naomi Watts.

Film zadebiutuje w polskich kinach 21 października.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rachel Weisz | film | Daniel Craig

Reklama

Reklama

Reklama