Reklama

Czy łatwo poderwać córkę Bono?

Eve Hewson, córkę lidera kultowej grupy U2 już 16 marca zobaczymy na ekranie u boku Seana Penna ("21 gramów", "Rzeka tajemnic"). W filmie "Wszystkie odloty Cheyenne'a" Hewson wciela się w 16-letnią, zakręcona fankę Cheyenne'a - ekscentrycznego rockmana, granego przez Seana Penna.

W filmie "Wszystkie odloty Cheyenne'a" córka lidera kultowej formacji U2 wciela się w postać Mary, młodej zakręconej dziewczyny, która zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym rockmanem - tytułowym Cheyennem, granym przez Seana Penna. Oboje są na tyle nietuzinkowi, że mimo różnicy wieku rozumieją się bez słów. Tworzą pewnego rodzaju pakt, dzięki któremu w przezabawny sposób wychodzą z różnych katastrof życiowych.

Reklama

Fikcyjną Mary z prawdziwą Eve Hewson łączy jeszcze to, że bardzo trudno ją poderwać.

Dla bohaterki "Wszystkich odlotów..." przy wyborze faceta jednym z ważniejszych kryteriów jest gust muzyczny. Kiedy nieśmiały Desmond zaprasza ją na kawę, w odpowiedzi dostaje pytanie: "Jakiej muzyki słuchasz?".

Co odpowiedział? Na pewno nie trafił, bo Mary bezlitośnie zamknęła mu usta ostrym: "Dzięki Desmond, ale jestem zajęta przez najbliższe 14 lat". Eve Hewson, podobnie jak jej bohaterka, również nie należy do dziewczyn, które łatwo zdobyć. Jak donoszą plotki - jedynym, któremu to się dotąd udało, był aktor i reżyser James Lafferty. Podobno zaimponował jej nie tylko grą aktorską, ale także czarnym pasem w taekwondo.

"Wszystkie odloty Cheyenne'a" to nie tylko genialne aktorstwo, ale także fantastyczna muzyka. Na napisanym przez Davida Byrne'a wspólnie z Bonny Princem Billym (Willem Oldhamem) soundtracku, znajdziemy utwory Iggy Popa, Julii Kent, Jónsiego & Alexa, Gavina Fridaya. Specjalnie na potrzeby filmu został także stworzony zespół "The Pieces of Shit", który wbrew nazwie kryje bardzo profesjonalne brzmienia. Jego wokalistę, Michaela Brunnocka, David Byrne wytropił na portalu społecznościowym Myspace.

"Wszystkie odloty Cheyenne'a" to anglojęzyczny debiut włoskiego reżysera Paolo Sorrentino, który zrobił furorę na festiwalu w Cannes w 2008 roku swoim filmem "Boski" o byłym premierze Giulio Andreottim.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wszystkie odloty Cheyenne'a

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje