Reklama

Reklama

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu": Filmowy hołd dla Chadwicka Bosemana

Już 11 listopada na ekrany kin wejdzie film "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu", który będzie sequelem produkcji z 2018 roku, w której w głównej roli mogliśmy oglądać nieżyjącego już Chadwicka Bosemana. Letitia Wright, jedna z gwiazd produkcji, uznała, że sequel lubianej produkcji honoruje aktora w wyjątkowy sposób.

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu": Film hołdem dla Chadwicka Bosemana

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" to kontynuacja filmu Ryana Cooglera z 2018 roku, który zdobył nominację do Oscara w kategorii najlepszy obraz. W sequelu miał ponownie zagrać Chadwick Boseman - scenariusz został napisany z myślą o nim, ale aktor zmarł w 2020 roku po walce z rakiem jelita grubego.

Pomimo tej tragedii, twórcy postanowili kontynuować prace nad częścią drugą - m.in. aby uhonorować hollywoodzkiego aktora.

W sequelu "Czarnej Pantery" wystąpi także Letitia Wright. 28-letnia aktorka przyznała, że to właśnie oddanie hołdu Bosemanowi było jednym z czynników, które zachęciły ją do wzięcia udziału w projekcie. 

Reklama

"Nie mogę się doczekać, aż zobaczycie film i jak uhonorowaliśmy Chada w piękny sposób" - mówiła w jednym z wywiadów. 

"Uhonorowaliśmy go, angażując się w historię, którą rozpoczął, dziedzictwo, które rozpoczął od tej serii, i każdego dnia angażowaliśmy się w ciężką pracę, bez względu na okoliczności, w których się znaleźliśmy. Włożyliśmy wszystko w ten film" - zapewniła. 

"Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu": Pierwszy zwiastun!

Pierwszy oficjalny zwiastun filmu "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" trwa ponad dwie minuty i zaczyna się od piosenki Boba Marleya "No Woman No Cry", wykonywanej przez bohaterkę filmu.

Sceny, które zostały pokazane w trailerze robią wielkie wrażenie. Fani "Czarnej Pantery" mogą przygotować się na spektakularne walki, efekty specjalne, nie brakuje również momentów wzruszających.

Premiera filmu zapowiadana jest na 11 listopada.

Zobacz również:

"Fabelmanowie": Steven Spielberg idzie po Oscary [zwiastun]

"Amsterdam": Światowa premiera w Nowym Jorku. O czym jest nowy film Russella?

"Doktor Sen": Nie będzie kontynuacji filmu według powieści Stephena Kinga  

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL