Reklama

Co rajcuje Maćka Musiała?

Podróżowanie po całym świecie i zdobycie licencji pilota - to marzenia młodego aktora Macieja Musiałą - gwiazdy serialu "rodzinka.pl", który ostatnio użyczył swojego głosu głównemu bohaterowi najnowszej animacji Disneya - "Samoloty".

"W moim bohaterze, który jest małym samolotem rozwożącym nawóz, siedzi tak naprawdę młody chłopak, który ma ogromne marzenia co do swojej przyszłości. Chce się ścigać, chce zostać samolotem sportowym i tak właśnie rozpoczyna się jego przygoda" - opowiada Maciek Musiał.

Reklama

"Dusty jest odważny i ma serce do walki. Nie będę ukrywać, że delikatnie się z nim utożsamiam. Bliskie są mi jego marzenia i lęki, bo sam mam lęk wysokości, ale jednocześnie latanie bardzo mnie rajcuje. Myślę nawet o zrobieniu licencji pilota. Inna moja pasja to podróże, w przyszłości chciałbym zwiedzić cały świat" - kontynuuje aktor, którego niedługo będziemy mogli również zobaczyć na dużym ekranie w filmie "Mój biegun", gdzie wcielił się w postać Jana Meli - nastolatka, który mimo poważnego wypadku, zdobył z Markiem Kamińskim dwa bieguny Ziemi.

Od czwartku można go jednak usłyszeć w 'Samolotach", gdzie podkłada głos Dusty'emu - samolotowi rolniczemu, który marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do uczestników zawodów nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na... lęk wysokości. Dzięki wsparciu przyjaciół i wielkiej odwadze Dusty spełnia swoje marzenia i poszybuje ku przygodzie życia.

"Samoloty" to film, który pokazuje, że dzięki sile charakteru, odwadze i przyjaźni można wzbić się ponad przeciętność i osiągnąć nieosiągalne - reklamuje animację polski dystrybutor.

Obok Musiała w polskiej wersji językowej usłyszymy również Weronikę Rosati i Annę Dereszowską.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Samoloty 3D | Maciek Musiał | Samoloty 3D

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje