Reklama

Co nosi Michał Żebrowski?

Michał Żebrowski niechętnie odpowiada na pytania, wykraczające poza temat sztuki i pracy zawodowej. Zgodził się jednak powiedzieć co nieco o swoim stylu ubierania. Jak twierdzi, "najważniejsze, by ubrania były proste i jakościowo dobre".

Co składa się na styl mężczyzny, według Michała Żebrowskiego?

Reklama

"Przede wszystkim prawdomówność. To, czy mężczyzna kłamie, czy nie, bardzo go określa. Bo tylko na takim, który mówi prawdę, można polegać. Prawdomówność jest na pewno w dobrym stylu" - mówi 41-letni aktor w rozmowie z magazynem "InStyle".

A jeśli styl rozpatrywać w kontekście modowym?

"Lubię styl, w którym najpierw widać człowieka, a dopiero potem ubrania. Chociaż moda i sposób ubierania się to prawdziwa sztuka. Ja staram się nosić klasycznie, lubię rzeczy, które nie odciągają uwagi od tego, że spodnie są spodniami, a koszula koszulą. (...) Najważniejsze, by ubrania były proste i jakościowo dobre. Na przykład teraz podoba mi się ostatnia kolekcja Bossa" - zdradza dyrektor i aktor Teatru 6. piętro.

Jeśli chodzi o bohaterów, w których obecnie wciela się aktor, jako prawnik Alain Reille w sztuce "Bóg mordu" nosi świetnie skrojony garnitur, a w "Na dobre i na złe" jako profesor Falkowicz ma słabość do krawatów i poszetek.

O to, jaki jest styl Michała, magazyn spytał również jego znajomą - projektantkę Agnieszkę Maciejak.

"Michał jest artystą, ale też biznesmenem. I to widać w jego stylu. Perfekcyjnie zna zasady dress code'u. Wybiera świetne jakościowo garnitury i potrafi je idealnie dopasować do sytuacji. Genialnie wygląda w smokingu, a to według mnie wyższa szkoła stylu. Natomiast na co dzień korzysta z prostego casualu. Ale nie boi się eksperymentów" - uważa projektantka, który tworzyła kostiumy do przedstawień w teatrze Żebrowskiego.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

IKONY POLSKIEGO FILMU

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje