Reklama

Reklama

Co łączy Jolie, Kidman i Gąsiorowską-Żurawską?

Co łączy Angelinę Jolie, Nicole Kidman, Kristen Bell i Romę Gąsiorowską-Żurawską? Talent, uroda, energia, wykonywany zawód oraz fakt, że każda z aktorek wystąpiła w filmie razem z małżonkiem.

Co łączy Angelinę Jolie, Nicole Kidman, Kristen Bell i Romę Gąsiorowską-Żurawską? Talent, uroda, energia, wykonywany zawód oraz fakt, że każda z aktorek wystąpiła w filmie razem z małżonkiem.
Roma Gąsiorowska-Żurawska i Michał Żurawski w scenie z filmu "Kochaj" /materiały dystrybutora

Dla Romy okazja do zagrania u boku męża pojawiła się w komedii "Kochaj". W historii wieczoru panieńskiego, podczas którego wszystko wymyka się spod kontroli, aktorka wcieliła się w Ankę - drapieżną femme fatale ze słabością do facetów w mundurach. Natomiast jej partnerowi, Michałowi Żurawskiemu, przypadła rola... policjanta. Efekt filmowej współpracy pary poznamy 3 czerwca, lecz już dziś gwiazda "Kochaj" odkrywa kulisy wspólnych scen z ukochanym

"Postać policjanta, który pojawia się w filmie i w którym Anka zakochuje się, gra mój mąż Michał Żurawski" - mówi gwiazda "Kochaj". - "To było dla nas bardzo zabawne. Jesteśmy małżeństwem już prawie siedem lat, więc przypomnienie sobie momentu zakochania się, było interesującym wyzwaniem aktorskim. Mając dwójkę dzieci, mogliśmy z dystansem popatrzeć sobie w oczy i znów zobaczyć te ogniki pierwszej fascynacji. To było przyjemne, że ktoś dał nam taką szansę".

Reklama

"Michał zagrał policjanta i przykładnego obywatela. Archetypicznego, idealnego mężczyznę, który świetnie wygląda i za którym oglądają się kobiety. Natomiast Anka jest zwariowana i szalona. Właściwie do każdego faceta pała miłością. I nagle pojawia się ktoś, kto ją zmienia. Dla mnie i Michała to była przygoda. Do tego pełna humoru, bo mój mąż wymyślił, że cały czas będziemy się całować. Nawet reżyserka widząc nas w kamerze, mówiła, że 'nareszcie ktoś robi to jak trzeba'. A ja sama już w końcu nie wiedziałam, czy my to gramy, czy naprawdę tak się całujemy" - śmieje się gwiazda.

Bohaterka "Kochaj" - Sawa (Olga Bołądź) - wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: "facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca". Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym... Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor - Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy - lubiąca adrenalinę Anka (Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kochaj 2016

Reklama

Reklama

Reklama