Reklama

Reklama

Co Kinga Rusin robi w Kenii?

Od roku mieszka poza granicami Polski i choć dostaje kolejne kuszące propozycje powrotu do telewizji, woli podróżować i zwiedzać świat. Jej najnowszym kierunkiem jest Afryka, do której przeniosła się kilka tygodni temu. W ostatnim wpisie na Instagramie Kinga Rusin zdradziła, że przebywa teraz w Kenii. Nie odmówiła sobie także wyprawy na safari, by podziwiać dziko żyjące zwierzęta

Kinga Rusin

Gdy po rozstaniu ze stacją TVN Kinga Rusin jesienią rok temu wyprowadziła się na maleńką wyspę na Malediwach, nabrała wiatru w żagle i poczuła, że może być szczęśliwa bez pracy w telewizji.

Kinga Rusin: Odmówiła TVN-owi

Jak zdradziła w niedawnym poście w social mediach, takie życie bardzo jej na razie odpowiada i dlatego zrezygnowała z propozycji powrotu przed kamerę. "Otrzymałam od stacji TVN dwie ciekawe propozycje: prowadzenia 'Power Couple' na głównej antenie w sobotę, w 'prajmtajmie' oraz programu w TVN Style. Nie skorzystałam, robię teraz inne rzeczy" - wyznała.

Teraz już wiadomo, że z programami w TVN i TVN Style wygrał plan wyprowadzki do Afryki, bo właśnie tam dziennikarka mieszka od kilku tygodni. Z jej najnowszego wpisu dowiadujemy się, że obecnie przebywa w Kenii i zwiedza Park Narodowy Masai Mara, w którym żyją wolno dzikie zwierzęta. Dziennikarka opublikowała zdjęcia i nagrania, na których widać, jak wokół jej samochodu terenowego krążą lwy.

Reklama

Kinga Rusin: Lwy w Kenii

Miejsce, gdzie teraz przebywa, opisała tak: "Masai Mara. Po bardzo zimnym poranku, pierwsze promienie gorącego słońca sprawiają wyjątkową przyjemność. Jednak trzeba tu zawsze zachowywać ostrożność, bo (...) lwy są wszędzie, chociaż wokół... i genialnie się kamuflują" - relacjonowała Rusin, podkreślając, że ten park narodowy wygląda najbardziej spektakularnie właśnie o tej porze roku

Można się spodziewać, że Rusin na dłużej zostanie w Afryce, bo ten kontynent bardzo się jej spodobał - określiła go jako "mieszankę adrenaliny i naturalnego piękna". Czy po pobycie w Kenii dziennikarka wybierze się także na swój ulubiony Zanzibar, na który wyjeżdżała na długo wcześniej, zanim stał się modny wśród polskich gwiazd? Przekonamy się wkrótce.

Czytaj więcej! Kinga Rusin zamieszkałą w Afryce!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje