Reklama

Reklama

Chory Marlon Brando

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o nowych projektach słynnego aktora amerykańskiego Marlona Brando, który między innymi otrzymał propozycję zagrania papieża Jana XXIII oraz pojawienia się w "Strasznym filmie 2". Tymczasem w czwartek, 12 kwietnia, agencje podały, że plany te mogą nie dojść do skutku, ponieważ aktor zachorował.

Jak podał dziennik Daily Variety, 77-letni Brando zachorował najprawdopodobniej na zapalenie płuc. Lekarze twierdzą, że nie będzie on w związku z tym w stanie pojawić się w przyszłym tygodniu na planie "Strasznego filmu 2", w którym miał zagrać epizod - rolę księdza odprawiającego egzorcymy.

Jak podają źródła zbliżone do producentów "Strasznego filmu 2", Brando miał pojawić się na planie podobno już w tym tygodniu, jednak zdjęcia zostały odwołane, ponieważ aktor trafił do szpitala.

Jednak ani agenci Marlona Brando, ani rzecznicy dystrybutora i producenta sequela, nie komentują na razie tych doniesień. Nie wiadomo więc, czy rzeczywiście w kontynuacji "Strasznego filmu" nie zobaczymy słynnego aktora.

Reklama

Premiera obrazu zaplanowana jest na 4 lipca tego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marlon Brando | aktor | chory

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy