Reklama

Reklama

​Camila Morrone: Nowa dziewczyna Leonarda DiCaprio

Leonardo DiCaprio niezmiennie na swoje życiowe towarzyszki wybiera dużo młodsze modelki. Obecnie związany jest z argentyńska pięknością Camilą Morrone. Różnica wieku między zakochanymi to 23 lata.

​Camila Morrone

Po zdjęciach do filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood", DiCaprio wraz ze swoją partnerką udał się w podróż po Europie. Paparazzi uwiecznili ich na Korsyce i we włoskim kurorcie Positano - na jachcie i podczas korzystania z różnych morskich atrakcji.
Leo i Camila są parą od grudnia ubiegłego roku. O ich związku nie było zbyt głośno, gdyż Camila nie umieszczała w mediach społecznościowych ich wspólnych zdjęć. Para była wspólnie na kilku imprezach - w lutym na 60. urodzinach Ellen DeGeneres i w kwietniu na festiwalu muzycznym Coachella.

Reklama

Camila poszła w ślady w swojej matki aktorki, Lucili, która partnera też znalazła pośród hollywoodzkich sław. Jej przyszywanym ojczymem jest Al Pacino. Ten showbiznesowy kolaż uzupełnia ojciec Camili - Maximo Morrone, który jest modelem.

Dziewczyna DiCaprio jest dopiero wschodzącą gwiazdą modelingu. Ta 21-latka była na okładce tureckiego "Vogue'a", brała udział w kampaniach reklamowych Topshop, Desigual i Victoria's Secret Pink. Na Instagramie śledzi ją 1,4 mln osób. Ma też ambicje aktorskie. W filmie "Życzenie śmierci" zagrała u boku Bruce'a Willisa.

Camilia jest jedną z wielu modelek, z którymi na przestrzeni lat spotykał się gwiazdor. Na liście jego podbojów miłosnych znajdują się m.in. Gisele Bundchen i Bar Refaeli.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Leonardo DiCaprio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama