Reklama

Być aktorką! Gwiazdy światowej muzyki w filmie

Największe gwiazdy światowego show-biznesu, muzyczne divy, legendarne wokalistki - co je łączy? Każda z nich zapragnęła spróbować swych sił w kinie. Chciały sprawdzić się przed kamerą, jak sobie poradziły?

Lady Gaga

Lady Gaga zasłynęła dzięki swoim odważnym kreacjom, kontrowersyjnym teledyskom i widowiskowym występom na scenie muzycznej. W 2018 roku widzowie mogli przekonać się, że gwiazda posiada również inne talenty. Artystka z powodzeniem wcieliła się w główną bohaterkę filmu "Narodziny gwiazdy". Na planie partnerował jej hollywoodzki gwiazdor Bradley Cooper. Dzieło zostało nagrodzone Oscarem za najlepszą piosenkę "The Shallow", którą w filmie i podczas oscarowej gali wykonali Lady Gaga i Bradley Cooper. Lady Gaga nie mogła ukryć łez i wyznała, że czekała na to całe życie. Produkcja okazała się wielkim sukcesem, ale to debiut piosenkarki na dużym ekranie skradł całe show.  

Rita Ora

Reklama

Rita Ora to piosenkarka, której od dawna marzył się występ na dużym ekranie. Kilka razy pojawiała się epizodycznie w różnych produkcjach, ale dopiero przy okazji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" udało jej się dostać drugoplanową rolę. Gwiazda pojawiła się we wszystkich trzech częściach erotycznej serii, wcielając się w siostrę głównego bohatera - Mię Grey. Rita Ora spełniła swe marzenie. Krytycy nie byli zachwyceni, ale widzowie się tym nie przejęli i szturmowali kina.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje