Reklama

Brad Pitt zakochany! Jego nowa dziewczyna mówi po polsku

Światowe media donoszą, że Brad Pitt ma nową dziewczynę. Jest nią 27-letnia Nicole Poturalski, niemiecka modelka polskiego pochodzenia. Zakochani spędzają obecnie wakacje na południu Francji.

Brad Pitt od 2016 roku nie był w stałym związku. Czy dzięki Nicole to się zmieni?

Wymieniająca się czułościami para została dostrzeżona na podparyskim lotnisku Le Bourget. Stamtąd zakochani prywatnym odrzutowcem polecieli na południe Francji. Później para widziana była na lotnisku w Le Castellet, miejscowości położonej niedaleko Marsylii.

Reklama

"Spędzają razem wakacje" - donosi źródło, na które powołuje się, uchodzący za wiarygodny, serwis Page Six.

Ukochana Brada Pitta ma 27 lat. Jest Niemką o polskich korzeniach. Wychowuje syna, Emila. Mówi w pięciu językach, w tym po polsku. Mieszka w Remscheid w zachodnich Niemczech. Na Facebooku oznaczyła, że pochodzi z Warszawy.

Jako modelka pracowała na wybiegach Nowego Jorku, Paryża i Mediolanu. Gościła na okładach "Elle", "Cosmopolitana" i "Marie Claire". Jej pseudonim zawodowy to Nico Mary.

Nicole Poturalski, tak jak Pitt, jest zaangażowana w działania charytatywne - prowadzi fundację, która zajmuje się ochroną rekinów.

Brad Pitt od 2016 roku, gdy rozstał się z Angeliną Jolie, nie był w stałym związku. Czy dzięki Nicole to się zmieni?

Co ciekawe, jeszcze niedawno Brad Pitt przekonywał, że jego życie prywatne to "katastrofa". Ten szczery komentarz Pitta padł w trakcie wywiadu, jakiego aktor udzielił w internetowym programie "WTF" Marca Marona.

Impulsem do tego wyznania była wypowiedź Leonardo DiCaprio, który także był gościem programu. DiCaprio wyznał bowiem, że udaje mu się uniknąć nadmiernego i uciążliwego zainteresowania ze strony paparazzich.

***Zobacz także***

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Brad Pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje