Reklama

Brad Pitt woli Achillesa

Przedstawiciele wytwórni Warner Bros. oficjalnie potwierdzili, iż Brad Pitt nie zagra w filmie "The Fountain", nad którym od dłuższego czasu pracował Darren Aronofsky. Jak informowaliśmy, na kilka tygodni przed rozpoczęciem zdjęć producenci podjęli decyzję o zaprzestaniu produkcji. Teraz oficjalnie potwierdzono, że "prace nad filmem są wstrzymane", a Brad Pitt rozpoczął intensywne przygotowania do występu w filmie "Troy" Wolfganga Petersena.

Oświadczenie przedstawicieli wytwórni Warner Bros. nie było zaskoczeniem - bez odtwórcy głównej roli męskiej projekt "The Fountain" nie miał szans na realizację. Jednak zdaniem osób zbliżonych do producentów, wytwórnia nie przekreśliła całkowicie filmu - jest szansa na to, że zdjęcia na planie "The Fountain" ruszą jesienią 2003 roku. Informacji tej nie potwierdził jednak na razie rzecznik studia Warner Bros.

Reklama

"Mimo iż jesteśmy bardzo zawiedzeni, że nie rozpoczynamy prac nad The Fountain, mamy nadzieję, iż w niedługim czasie uda nam się współpracować z Darrenem Aronofskym, filmowcem, który posiada unikalne spojrzenie na kino, obdarzonego wyjątkowym smakiem i gustem" - powiedział Jeff Robinov, szef produkcji studia Warner.

"Jestem zwiedziony, że nie doszło do realizacji filmu The Fountain. Jestem pełen szacunku i przyjaźni dla Darrena Aronofsky'ego. Pracował nad tym projektem kilka lat. Wciąż jednak mam nadzieję, że film ujrzy światło dzienne" - można przeczytać w oświadczeniu wydanym przez Brada Pitta.

Prace na planie "Troy" Wolfganga Petersena ruszają wiosną przyszłego roku. Nad scenariuszem opowieści pracuje David Benioff. Brad Pitt w epickiej opowieści wcieli się w Achillesa.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało się doprowadzić do spotkania na planie Brada Pitta i Wolfganga Petersena" - mówi Jeff Robinov.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Wolfgang Petersen | Brad Pitt | Darren Aronofsky | NAD | film | Warner Bros. | pitt | brad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje