Reklama

Borys Szyc zakochany w...

Po dwuletniej przerwie Borys Szyc wraca na duży ekran. Już w maju w polskich kinach pojawi się film "Dżej Dżej". Aktor zagrał w nim mężczyznę, który zakochał się w swoim GPS-ie.

Borys Szyc przez ostatnie dwa lata gościł przede wszystkim na małym ekranie oraz na teatralnej scenie. Jednak już w maju jego fani będą mogli wybrać się do kina, aby zobaczyć swojego ulubionego aktora w dość nietypowej roli. Aktor, który jest od dziecka blondynem, na ekranie objawi się jako brunet...

Reklama

Głównym bohaterem filmu "Dżej Dżej" jest Jerzy. Mężczyzna jest gadżeciarzem, uwielbia elektroniczne nowości. Gdy kupuje sobie nowe urządzenie, zawsze nadaje mu imię i do niego mówi. Jego najnowszym nabytkiem jest GPS. Ta zabawka jest jednak inna niż wszystkie, ponieważ rozmawia z Jerzym, a na dodatek ma piękny, zmysłowy kobiecy głos... (nie da się ukryć, że fabuła filmu "Dżej Dżej" dosyć mocno przypomina nagrodzony w tym roku Oscarem scenariusz "Jej" Spike'a Jonze).

Między mężczyzną, a jego nowym sprzętem szybko zaczyna rodzić się uczucie. Jerzy chciałby sprostać wymaganiom swojej nowej miłości, jednak ta ma bardzo wygórowane potrzeby. Chciałaby cały czas podróżować, otwierać nowe mapy i oddawać się przygodzie. Jerzemu bardzo ciężko jest sprostać wszystkim jej oczekiwaniom, dlatego maszyna postanawia sprowadzić go na złą drogę.

"To film o ostatnim stadium samotności młodego człowieka, który nie umie porozumieć się z ludźmi. Nie lubi ludzi, nie patrzy im w oczy. Jego kontakty z ludźmi ograniczają się do erotycznych czatów w internecie. Tylko w sieci czuje się bezpiecznie i pewnie. To będzie tragikomedia" - opowiada Borys Szyc.

Oprócz Szyca w filmie występują także m.in. Jan Wieczorkowski, Justyna Sieniawska i Paweł Buryczk.

"Dżej Dżej" to debiut fabularny dokumentalisty Marka Pisarka - absolwenta m.in. łódzkiej filmówki oraz Northern School Of Film And Television. Pisarek jest również scenarzystą swojego debiutu. Obraz wejdzie do kin 30 maja.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dżej Dżej | \ Film

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje