Reklama

Bohdan Łazuka w szpitalu! Ma przejść operację

"Momentami czuję, że zejdę" - stwierdził Bohdan Łazuka, który w tym roku skończy 80 lat. Aktor trafił do szpitala ze złamanym biodrem. Konieczna będzie operacja.

Bohdan Łazuka będzie operowany

Legendarny polski aktor trafił do szpitala. Będzie musiał przejść operację, która najprawdopodobniej odbędzie się w poniedziałek, 25 czerwca.

Reklama

Co dzieje się ze zdrowiem legendy polskiej estrady?

Bohdan Łazuka, który w tym roku skończy 80 lat, trafił do szpitala ze złamanym biodrem. Złamanie jest efektem nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło w domu aktora, znanego z komedii takich jak "Małżeństwo z rozsądku" czy "Nie lubię poniedziałku".

"Wszystko stało się u mnie w domu. Poślizgnąłem się w łazience na kafelkach, bo nachlapałem wody. Odkładałem kupienie dywanika i się doigrałem. Teraz już wiem, że nie należy odkładać takich rzeczy na później, bo człowiek może tego bardzo żałować" - powiedział z przymrużeniem oka "Faktowi".

Choć Łazuka stara się zachować pogodę ducha, nie ukrywa, że nie jest w najlepszym stanie. "Czuję się nie najlepiej. Odczuwam tak straszny ból, że momentami czuję, że zejdę" - przyznaje.


RMF FM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bohdan Łazuka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje