Reklama

"Bodo": Pierwszy zwiastun filmu kinowego

Film "Bodo", który powstał w oparciu o popularny serial telewizyjny, zadebiutuje na ekranach polskich kin 3 marca 2017 roku. W bożyszcze kina dwudziestolecia międzywojennego, Eugeniusza Bodo wciela się Tomasz Schuchardt.

Film "Bodo", który powstał w oparciu o popularny serial telewizyjny, zadebiutuje na ekranach polskich kin 3 marca 2017 roku. W bożyszcze kina dwudziestolecia międzywojennego, Eugeniusza Bodo wciela się 
Tomasz Schuchardt.
Tomasz Schuchardt w filmie "Bodo" /materiały dystrybutora

"Wszystko w tym filmie zrobione jest tak, by podobało się widzom. Jest młody i zdeterminowany chłopak. Jest wielka miłość. Są marzenia, które się spełniają. Zapierająca dech w piersiach sława i dalekosiężne plany. Dużo muzyki, mnóstwo tańca oraz szczypta nostalgii. A to wszystko na wielkim ekranie już na dzień kobiet" - tak o filmie "Bodo" pisze dystrybutor.

Film inspirowany jest życiem jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów przedwojennego polskiego kina. To wciągająca historia pierwszego kinowego gwiazdora, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn.

Reklama

Jest rok 1916. Młody chłopak, Bodzio, ucieka z domu gdyż zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Jeszcze jednak nie wie, że mu się to uda i wkrótce stanie się gwiazdą. Kilka lat później Eugeniusz Bodo jest u szczytu sławy. Właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią w Hollywood, dokąd chce wyjechać wraz z miłością swojego życia. Jego plany krzyżuje wybuch okrutnej wojny.

W filmie "Bodo" grają: Tomasz Schuchardt, Roma Gąsiorowska, Patricia Kazadi, Anna Pijanowska, Agnieszka Wosińska, Mariusz Bonaszewski, Wojciech Solarz, Maja Hirsch, Stefan Pawłowski, Antoni Królikowski i inni.

Tytuł trafi do kin 3 marca 2017 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bodo (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy