Reklama

Blake Lively: Moja kolej

Blake Lively udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym stoi nad nagim mężczyzną trzymającym w rękach kieliszek. To fotografia promująca film "Zwyczajna przysługa".

Aktorka uwielbia drażnić się ze swoim mężem Ryanem Reynoldsem w mediach społecznościowych.

"Moja kolej..."- podpisała zdjęcie, na co "Deadpool" szybko zareagował, komentując je: "Wygląda na miłego chłopaka".

"Zwyczajna przysługa" opowiada o vlogerce Stephanie, która próbuje rozwiązać tajemnicę zniknięcia jej bogatej przyjaciółki Emily. Obok Blake Lively w filmie zobaczymy również Annę Kendrick.

Stephanie jest uroczą, ale dość naiwną i niewinną młodą mamą, dla której szczytem występku i ryzykanctwa jest przejście przez ulicę na czerwonym świetle. Emily zaś to piękna, wyzwolona kobieta sukcesu, która trzyma życie za rogi. Panie poznają się w szkole swoich synów i natychmiast się zaprzyjaźniają. Przyjaciółki muszą się wspierać, więc Stephanie zgadza się pewnego dnia odebrać ze szkoły synka Emily. Byłaby to jedynie zwyczajna przysługa, gdyby nie fakt, że Emily nie pojawia się, by odebrać dziecko. I to przez kilka kolejnych dni. Dobroduszna Stephanie postanawia pomóc przystojnemu mężowi Emily w poszukiwaniach żony. Wkrótce okaże się jak mało wiedziała o swojej najlepszej przyjaciółce...

Reklama

"Zwyczajna przysługa" wejdzie na ekrany kin już 19 października.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blake Lively | Zwyczajna przysługa

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy