Reklama

Reklama

"Black Adam" okaże się hitem? Są pierwsze reakcje!

21 października na ekrany kin wejdzie najnowszy komiksowy film studiów Warner Bros. Discovery i DC Comics – "Black Adam" z Dwaynem Johnsonem w roli głównej. Wczoraj miała miejsce światowa prapremiera filmu. Choć dziennikarzy obowiązuje embargo na publikacje w prasie, to pierwsze opinie pojawiły się już w mediach społecznościowych.

Pierwsze reakcje na film "Black Adam" mogą napawać optymizmem. Wśród krytyków, którzy widzieli już film, przeważają bardzo optymistyczne reakcje. 

"DC #BlackAdam rządzi! Mnóstwo akcji, postacie, którymi natychmiast się interesujesz i wspaniałe tempo. Dwayne Johnson odnajduje świetną równowagę w byciu groźnym i złym, ale także empatycznym" - ocenił Erik Davis."'Black Adam' to do tej pory najbardziej napakowany akcją film[..]. Prawie nie ma czasu na oddychanie, a nawet rozmowę" - stwierdził Ben Rolph. 

"'Black Adam' to wszystko, na co liczyłem, a nawet więcej" - stwierdził Scott Menzel.

"Black Adam": Co wiemy na temat filmu?

Scenariusz napisali Rory Haines i Sohrab Noshirvani na podstawie wcześniejszego scenariusza autorstwa Adama Sztykiela.

Reklama

To drugi film z kolei wyreżyserowany przez Collet-Serrę, w którym główną rolę zagra Dwayne Johnson. Niedawno pracowali nad "Wyprawą do dżungli", która odniosła kasowy sukces. 

"Black Adam" wprowadzi do Rozszerzonego Uniwersum DC (DCEU) nie tylko tytułową postać. Pojawią się w nim również inni bohaterowie znani z kart komiksów. Wejdą oni w skład tzw. Amerykańskiego Towarzystwa Sprawiedliwości (Justice Society of America). Będą to grany przez Aldisa Hodge'a ("Niewidzialny człowiek") Hawkman, Doctor Fate (Pierce Brosnan), Cyclone (Quintessa Swindell) oraz Atom Smasher (Noah Centineo). W rolę filmowego łotra wcieli się Marwan Kenzari ("The Old Guard").

Pojawienie się postaci Black Adama w DCEU ma wprowadzić do niego spore zamieszanie i zaburzyć hierarchię ważności komiksowych bohaterów. Dwayne Johnson nie pozostawia wątpliwości co do tego, kto zwyciężyłby w walce pomiędzy jego antybohaterem a potężnym Supermanem.

"Pamiętajcie, największą słabością Supermana nie jest kryptonit. To magia. A największą siłą Black Adama jest właśnie magia. Obaj poruszają się z prędkością światła. Obaj stanowią niepowstrzymane siły. Ale tylko jeden byłby w stanie zabić drugiego. I dobrze wiemy, kto kogo" - napisał aktor w mediach społecznościowych.

"Black Adam" ma pojawić się w kinach 21 października 2022 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Black Adam | Dwayne Johnson

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy