Reklama

Bezcenny "Władca Pierścieni"

Filmowi fani w USA powtarzają za Gollumem: "Mój skarb, mój skarb". Miłośnikom trylogii Tolkiena chodzi jednak nie o pierścień, a o... bilety na specjalne maratony filmowe, podczas których w wybranych amerykańskich kinach zaprezentowane zostaną wersje specjalne przebojów "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" i "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" oraz - na seansach przedpremierowych - trzecia odsłona cyklu, obraz "Władca Pierścieni: Powrót Króla".

Wieczór z filmowym adaptacjami trylogii Tolkiena zaplanowany jest na 16 grudnia. To część kampanii reklamowej trzeciego filmu serii. "Władca Pierścieni: Powrót Króla" wejdzie na ekrany amerykańskich kin 17 grudnia, a więc wybrańcy zobaczą go o 24 godziny wcześniej niż "normalni" widzowie.

Reklama

W związku z tym najbardziej zagorzali fani opowieści Petera Jacksona już od dłuższego czasu robili wszystko, by zdobyć bilety na pokazy.

Chętnych było jednak tak wielu, że większości z nich nie udało się zdobyć "skarbu". Bilety na pokazy rozeszły się w 99 amerykańskich kinach, w których prezentowana będzie trylogia, w kilkanaście minut po uruchomieniu kas.

Fanom pozostaje teraz tylko uczestniczenie w internetowych aukcjach, na których bilety na maraton osiągają zawrotne ceny, sięgające nawet... 500 dolarów!

W polskich kinach także można spodziewać się wzmożonego ruchu w związku z premierą "Powrotu Króla" - w wybranych kinach już od 5 grudnia widzowie będą mogli obejrzeć rozszerzone wersje przebojów "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia""Władca Pierścieni: Dwie Wieże".

Film "Władca Pierścieni: Powrót Króla" debiutuje na ekranach polskich kin 1 stycznia 2004 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje