Reklama

Ben Affleck: Jestem alkoholikiem, miałem nawrót choroby

​Słynny hollywoodzki gwiazdor w najnowszym wywiadzie po raz kolejny wrócił do swoich trudnych życiowych doświadczeń. Tym razem jednak Ben Affleck stwierdził, że bolesne przeżycia wzbogaciły go i poprawiły jego aktorskie umiejętności.

"Tak, jestem alkoholikiem, miałem nawrót choroby" - przyznał Ben Affleck

Według hollywoodzkiego gwiazdora, przebyty rozwód i wieloletnia walka z uzależnieniem od alkoholu pozwoliły mu na tworzenie na ekranie bardziej wiarygodnych postaci.

Reklama

"Czuję, że posiadam wystarczająco duży bagaż życiowych doświadczeń, które mogę wnieść do roli" - stwierdził Affleck.

Życie prywatne Bena Afflecka od lat jest pożywką dla tabloidów, które - zwłaszcza, gdy był on u szczytu sławy - z lubością donosiły o każdym jego nieudanym związku czy pobycie w klinice odwykowej.

Słynny aktor i reżyser od dawna zmaga się z uzależnieniem od alkoholu, które było jedną z przyczyn rozpadu jego związku z Jennifer Garner. Para rozwiodła się w 2015 roku po dziewięciu latach małżeństwa.

W najnowszym wywiadzie filmowiec pokusił się o refleksję nad tym, jak bolesne doświadczenia wpłynęły na jego aktorskie umiejętności.

"Od 26 lat stosuję różne leki antydepresyjne, które mi bardzo pomagają" - zdradził gwiazdor.

Omawiając swój nowy film "Droga powrotna", w którym zagrał pogrążonego w depresji i uzależnionego od alkoholu mężczyznę, Affleck przyznał, że jego własne przeżycia pozwoliły mu utożsamić się ze swoim bohaterem i lepiej wejść w rolę.

PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ben Affleck

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje