Reklama

Reklama

Bartłomiej Topa został tatą bliźniąt!

Czas na nieprzespane noce, małe ubranka, rozczulające ciuszki i pierwsze kroki. Na Instagramie Bartłomieja Topy pojawiło się osobiste wyznanie. "Dzielę się z wami naszym szczęściem!".

Czas na nieprzespane noce, małe ubranka, rozczulające ciuszki i pierwsze kroki. Na Instagramie Bartłomieja Topy pojawiło się osobiste wyznanie. "Dzielę się z wami naszym szczęściem!".
Bartłomiej Topa /MWMedia

Bartłomiej Topa zaskoczył fanów. Na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, którego nie spodziewał się chyba nikt! Poczynania aktora śledzi spore grono fanów, którzy chętnie komentują coraz to nowsze relacje z życia zawodowego i prywatnego. Artysta opublikował rozczulający wpis i fotografię z nowo narodzonymi maluchami. Bartłomiej Topa właśnie został ojcem bliźniąt! Wyprawki w kolorach niebieskim i różowym.

Bartłomiej Topa: Dzeilę się naszym szczęściem

 "... tak, dzielę się z wami naszym szczęściem! DZIĘKUJĘ gabryniu (Gabriela Mierzwiak) od serca za MIŁOŚĆ i wszystko co w niej zawarte! dobrze, że jesteś! Naszym już obecnym dzieciom - dziękujemy za radość w oczekiwaniu!" - napisał na Instagramie.

Dumny tata nie zapomniał podziękować również personelowi medycznemu.

 "... i przede wszystkim - zaangażowanym: lekarzom, położnym, doradcom, pielęgniarkom i salowym ze Szpitala Specjalistycznego im.Św.Rodziny przy ul.Madalińskiego w Warszawie. za ich skupienie, trud, pomoc i dobre słowo!" - dodał.

Reklama

Bartłomiej Topa: Najlepsze role

Ekranową karierę rozpoczął w 1999 roku, kiedy dołączył do obsady telenoweli "Złotopolscy", w której wcielał się w postać Zenka Pereszczaki, sprzedawcy w sklepie Karabasza (Gustaw Lutkiewicz) i bratanka Antoniego (Eugeniusz Priwieziencew). Z występów w serialu TVP zrezygnował w 2006 roku.

Przełomem w jego aktorskiej karierze okazało się spotkanie z Wojtkiem Smarzowskim i rola pana młodego w głośnym filmie "Wesele" (2004). - Wiedziałem, że nadajemy na tych samych falach, dobrze się rozumiemy. Szczęśliwie się stało, że Wojtek ma głowę pełną świetnych pomysłów i dotyka tematów, których inni boją się poruszać. To było dla mnie najważniejsze - mówił Topa, który przy "Weselu" pełnił również obowiązku producenta.

W kolejnych latach oglądaliśmy go głównie w drugoplanowych kreacjach. Zagrał m.in. w "Boisku bezdomnych" Kasi Adamik (2008), "Helu" Kingi Dębskiej (2009), "Tricku" Jana Hryniaka (2010) czy 'Krecie" Rafaela Lewandowskiego (2010). Pierwszą główną rolę kinową Topa zagrał dopiero w 2013 roku w filmie Wojtka Smarzowskiego "Drogówka", w którym wcielił się w postać sierżanta sztabowego Ryszarda Króla, który zostaje oskarżony przez zwierzchników o zamordowanie swego kolegi.

Bartłomiej Topa z powodzeniem występuje też w telewizyjnych produkcjach. Widzowie pamiętają go z serialu "Szpilki na Giewoncie" (gdzie wcielił się w postać Janka "Niedźwiedzia" Zaborowskego), zagrał też znaczące role w serialach "Wataha" (Adam Grzywaczewski "Grzywa") i "Układ Warszawski" (Zbigniew Sikorek).

Zobacz również: 

"Squid Game": "Nie pozwólcie dzieciom oglądać tego serialu"

"Carrie": Studniówka z piekła rodem

Lady Gaga nago promuje film "Dom Gucci"

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Bartłomiej Topa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL