Reklama

"Barbie": Film Grety Gerwig od 12 września na VOD. Gdzie można obejrzeć?

Największy kinowy hit 2023 roku - "Barbie" Grety Gerwig - od 12 września dostępny będzie w serwisie Player. Nie wiadomo jeszcze, ile trzeba będzie zapłacić, by zobaczyć produkcję z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem. Jesienią "Barbie" trafić ma także do oferty HBO Max.

Mimo iż "Barbie" wciąż generuje zyski w kinach całego świata - produkcja ma już na koncie prawie 1,4 miliardów dolarów - stopniowo trafiać będzie do oferty serwisów VOD.

Już 12 września film Grety Gerwig będzie można obejrzeć za dodatkową opłatą w Playerze. Na razie platforma nie podała jednak ceny wypożyczenia "Barbie".

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl "Barbie" znajdzie się też wkrótce w ofercie platform Tunes i Rakuten, jesienią film Gerwig ma być zaś dostępny w ramach abonamentu w HBO Max.

Reklama

"Barbie" w kinach IMAX

Już 22 września "Barbie" trafi na największe ekrany - te w salach sieci IMAX. Będzie go tam można oglądać w USA przez tydzień. Do filmu zostaną dodane wcześniej niepublikowane sceny po napisach.

"Dla całej branży kinowej ekscytująca jest możliwość śledzenia nieporównywalnych sukcesów komercyjnych i artystycznych odnoszonych przez oryginalne filmy takie jak 'Barbie'. Cieszymy się, że będziemy mogli pokazać naszym widzom jego specjalną wersję uzupełnioną o wcześniej nieudostępniony materiał filmowy" - stwierdził Richard Gelfond, dyrektor generalny IMAX Corporation.

"Stworzyliśmy 'Barbie' z myślą o dużym ekranie. To ekscytujące, że teraz pokażemy ten film w kinach IMAX, na największym ekranie ze wszystkich. Jako specjalne podziękowanie dla fanów 'Barbie', z radością podzielimy się z nimi jeszcze większym fragmentem niesamowitej pracy naszej ekipy i obsady w postaci nowego materiału filmowego, który, mam taką nadzieję, spodoba się fanom" - dodała Greta Gerwig cytowana przez portal Variety.


 


 


 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Barbie (film)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy