Reklama

"Baby boom, czyli Kogel Mogel 5": Kolejna część kultowej serii [zwiastun]

Jedna rodzina, tysiąc skandali! Do kin powraca wyjątkowa, patchworkowa rodzina: Wolańskich i Zawadów. "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5" wejdzie do kin już 26 stycznia. W kontynuacji słynnej serii nie zabraknie tego, za co widzowie ją pokochali: zaskakujących zwrotów akcji, brzemiennych w skutki nieporozumień i wyrazistych postaci.

"Baby boom, czyli Kogel Mogel 5": O czym opowie?

Czym zaskoczy widzów "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5"? Piotruś - razem z żoną, teściową oraz Leopoldem - przenosi się do nowego domu: zabytkowego dworku. A Marlenka postanawia przy okazji znaleźć rodzinie odpowiedniego, pasującego do eleganckiej rezydencji przodka... Z kolei Agnieszka robi na uczelni karierę, ale tuż po obronie doktoratu nagle odkrywa, że jest w ciąży. A gdy na świat przychodzi mały Kuba zaczynają się problemy!

Piotruś towarzyszy siostrze w trakcie porodu i sam zaczyna marzyć o dziecku - ku przerażeniu Marlenki. Marcin, świeżo upieczony tata, wpada w panikę i nagle znika. A do tego w Brzózkach zjawia się tajemnicza Kamila - dziewczyna w zaawansowanej ciąży, która szuka właśnie Zawady...   

Reklama

Na ekranie ponownie obsada znana z poprzednich części: Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Dorota Stalińska, Marian Opania, Małgorzata Rożniatowska, Wiktor Zborowski, Wojciech Solarz, Joanna Jarmołowicz, Mayu Gralińska-Sakai, Krzysztof Szczepaniak. 

Za reżyserię odpowiada Anna Wieczur. Producentem jest Tadeusz Lampka (MTL Maxfilm). Poprzednią część serii - "Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4" zobaczyło w kinach ponad 760 tysięcy widzów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Baby boom czyli Kogel Mogel 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy