Reklama

Reklama

Antoni Królikowski i Joanna Opozda: Byłe partnerki aktora reagują na ślub

Antoni Królikowski i Joanna Opozda są już po ślubie. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak", a fakt ten nie mógł przejść bez echa! Co ciekawe, jedna z byłych partnerek aktora pojawiła się na wspomnianej uroczystości, a inna z kolei nagrała kilka słów dla Młodej Pary...

Joanna Opozda i Antoni Królikowski są już małżeństwem

Antoni Królikowski nie jest już do wzięcia! Wczoraj najstarszy syn Pawła i Małgorzaty Królikowskich poślubił swoją ukochaną - Joannę Opozdę, a wszystko działo się w błysku fleszy. Po uroczystości zaślubin szczęśliwa Panna Młoda opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie z mężem, pod którym pojawiła się istna lawina gratulacji.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda: Gwiazdy gratulują

Swoje słowa pozostawili m.in.: Anna Lewandowska, Barbara Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski, Małgorzata Kożuchowska i wiele innych znanych nazwisk. Co ciekawe, osobiście pogratulowała mu również jego... była dziewczyna!

Reklama

Joanna Jarmołowicz kilka lat temu tworzyła związek z Antkiem, jednak czas pokazał, że wspólna droga przez życie nie jest im pisana. Niedługo potem aktorka zaczęła spotykać się z młodszym bratem Królikowskiego - Janem. Obecnie zakochani wspólnie wychowują syna: Józefa, który przyszedł na świat w 2019 roku. Pięknej partnerki brata Pana Młodego nie zabrakło więc na uroczystości weselnej.

Partnerki Antoniego Królikowskiego

Wprawdzie nie osobiście, ale za pośrednictwem mediów, życzenia Młodej Parze złożyła również inna z byłych partnerek Antka Królikowskiego. Laura Breszka na nagraniu dla portalu: "Jastrząb post" zwróciła się do nowożeńców z krótkim przesłaniem.

"Życzę wam, żebyście spędzili ze sobą całe życie! W szczęściu w miłości, w wierności, żebyście się śmiali do rozpuku co noc. Żebyście po prostu się kochali, byli dla siebie dobrzy i czuli... Na pewno już to macie, więc życzę wam, żebyście byli sobą i kochajcie się" - napisała.

Przed ślubem z Joanną Opozdą Antoni Królikowski lokował swoje uczucia w różny sposób, a jego partnerkami były również m.in.: Samuela Górska, Katarzyna Sawczuk i Julia Wieniawa. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że przystojny aktor wreszcie znalazł szczęście w miłości, a jego sercem zawładnęła piękna Joanna Opozda. Młodej Parze życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje