Reklama

"Ant-Man i Osa: Kwantomania": Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones z synem na premierze

W Los Angeles odbył się pierwszy uroczysty pokaz filmu "Ant-Man i Osa: Kwantomania", który zgromadził całą plejadę gwiazd. Cały show skradł jednak Michael Douglas, który na uroczystości pojawił się z żoną Catherine Zeta-Jones i dorosłym synem.

Na pokazie produkcji Marvela "Ant-Man i Osa: Kwantomania" pojawili się także: Michelle Pfeiffer, Kathryn Newton i Bill Murray. Jednak nie da się ukryć, że największą uwagę skradł właśnie Michael Douglas wraz z rodziną. 

Aktor w najnowszej produkcji wciela się w mentora głównego bohatera (w tej roli Paul Rudd). Na pokazie towarzyszyła mu żona - Catherine Zeta-Jones oraz syn Dylan Michael Douglas

Reklama

Michael Douglas od ponad 20 lat jest w szczęśliwym związku z Catherine Zetą-Jones. Para doczekała się dwójki dzieci - Dylana Michaela Douglasa (22) oraz Carys Zeta Douglas (19). 

"Ant-Man i Osa: Kwantomania": Gwiazdy w trzeciej części kultowej serii

W filmie "Ant-Man i Osa: Kwantomania" Peytona Reeda powrócą bohaterowie znani w poprzednich odsłon cyklu. Obok Paula Rudda (Scott Lang/Ant-Man) i Evangeline Lilly (Hope van Dyne/Osa) na ekranie zobaczymy znów Janet van Dyne (Michelle Pfeiffer), Hanka Pyma (Michael Douglas) i córkę tytułowego bohatera Cassie Lang (w którą wcieli się debiutująca w cyklu Kathryn Newton).

Nowym antagonistą będzie Kang Zdobywca, w którego wcielił się Jonathan Majors. W obrazie zobaczymy również Billa Murraya.

Superbohaterowie Scott Lang (Paul Rudd) i Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) razem z rodzicami Hope: Hankiem Pymem (Michael Douglas) i Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) oraz córką Scotta, Cassie Lang (Kathryn Newton) przeżyją nowe przygody, przemierzając niezwykły kwantowy świat. Podczas tej misji będą musieli zmierzyć z nieznanymi dotąd stworzeniami i zostaną zmuszeni do przekroczenia granic tego, co dotychczas uważali za możliwe. 

Ant-Man: Najmniejszy superbohater Marvela

Ant-Man to postać, która w uniwersum komiksów Marvela pojawiła się już w 1962 roku, a jej pomysłodawcami są Stan Lee, Larry Lieber i Jack Kirby. Pierwszym człowiekiem noszącym skafander Ant-Mana był naukowiec Hank Pym, który wspólnie z Hulkiem, Iron Manem i Thorem założył drużynę Avengers. Później jego obowiązki przejął Scott Lang, a po Langu skafander Ant-Mana wkładali jeszcze Chris McCarthy oraz Eric O'Grady.Pierwsze przymiarki do przeniesienia przygód Ant-Mana na  duży ekran odbyły się jeszcze pod koniec lat 80. ubiegłego wieku.  Z realizacji filmu jednak zrezygnowano, kiedy okazało się, że studio  Disneya pracuje nad opartym na podobnym koncepcie filmem familijnym  "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki". 

W 2000 roku prawa do postaci  próbował kupić legendarny prezenter radiowy Howard Stern, a trzy lata  później studio Artisan Entertainment zatrudniło Edgara Wrighta i Joego  Cornisha, by napisali scenariusz do filmu o przygodach Ant-Mana. Z tego  projektu również nic nie wyszło, ale pomysł by głównym bohaterem obrazu  uczynić Scotta Langa spodobał się w wydawnictwie Marvel i w 2006 roku  duet został zatrudniony przez należące do niego studio filmowe by dalej  go rozwijać. Później na kilka lat projekt zszedł na dalszy plan by  z hukiem powrócić w roku 2014.Do tej pory powstały dwa filmy serii: "Ant-Man" (2015) i "Ant-Man i Osa" (2018). Obydwa wyreżyserował Peyton Reed, który stanął za kamerą także przy okazji trzeciego filmu serii.

Zobacz również: 

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas na evencie. 53-letnia aktorka olśniła kreacją

Michael Douglas spaceruje z córką. 19-latka to prawdziwa piękność!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ant-Man i Osa: Kwantom | Michael Douglas

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy