Reklama

​Anne Hathaway zagra główną rolę w filmie o pandemii koronawirusa

"Lockdown" - taki tytuł nosić będzie najnowszy film Douga Limana. Choć jego akcja rozgrywać się będzie w trakcie pandemii COVID-19, to temat nie będzie należeć do najcięższych. "Lockdown" zapowiadany jest bowiem jako połączenie komedii romantycznej i filmu o napadzie, czyli tzw. heist-movie. W jednej z głównych ról najprawdopodobniej wystąpi Anne Hathaway, która właśnie kończy negocjacje w sprawie udziału w filmie.

Pandemia na wesoło? Tylko z Anne Hathaway

Pierwsze zdjęcia do filmu planowane są w Londynie na koniec września tego roku. Autorem scenariusza jest Steven Knight, twórca popularnego serialu "Peaky Blinders". Budżet filmu ma zmieścić się w zaledwie 10 milionach dolarów. Według informacji portalu "Deadline", w obsadzie może znaleźć się też Cillian Murphy, jednak jego udział nie jest pewny.

Reklama

Dokładne szczegóły fabuły filmu "Lockdown" nie są jeszcze znane. Wiadomo tylko, że będzie to połączenie komedii romantycznej i heist-movie, czyli gatunku, którego reprezentantem jest m.in. inny film z Anne Hathaway - "Ocean's 8".

Nazwisko Douga Limana wiązane było ostatnio z projektem, który może przejść do historii kina jako pierwszy film nakręcony w kosmosie. To produkcja, w którą zaangażowali się Tom Cruise, Elon Musk oraz NASA. Nie będzie to pierwsza współpraca Limana i Cruise'a. Obaj nakręcili już dwa filmy: "Na skraju jutra" oraz "Barry Seal: Król przemytu". Wciąż w planach jest kontynuacja ich hitowego widowiska science-fiction "Na skraju jutra".

Anne Hathaway można było ostatnio zobaczyć u boku Bena Afflecka w wyprodukowanym przez Netflix dramacie "Jego ostatnie życzenie". Na premierę czeka też najnowszy film Roberta Zemeckisa z jej udziałem, czyli remake filmu Nicolasa Roega "Wiedźmy". W bogatych planach aktorki jest także film o Ulicy Sezamkowej oraz "Armageddon Time" Jamesa Graya.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anne Hathaway

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje