Reklama

Anne Hathaway ukrywała ciążę na planie filmu

"Wiedźmy" to jeden z tych filmów, które z powodu pandemii, zamiast do kin trafiły w niektórych krajach od razu na serwisy VOD. W tym wyreżyserowanym przez Roberta Zemeckisa remake'u klasycznego filmu z 1990 roku, główną rolę zagrała Anne Hathaway. Aktorka przyznała, że przed ekipą filmową ukrywała, że jest w ciąży.

Anne Hathaway w scenie z "Wiedźm"

Zdjęcia do "Wiedźm" realizowane były na początku ubiegłego roku. Również w ubiegłym roku Anne Hathaway ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Jeszcze przed końcem 2019 roku na świat przyszedł jej synek Jack. W wywiadzie dla "USA Today", aktorka przyznała, że nikt na planie "Wiedźm" nie miał pojęcia o jej stanie.

"Trzymałam przed nimi mój wspaniały sekret i razem z moim małym koleżką kręciliśmy coś, co było takie zabawne. Nawet Joanna Johnston, która przygotowywała kostiumy, przyrzeka, że o niczym nie miała pojęcia. A może tylko było dyskretna. Nie mówiłam o tym nikomu, dopóki nie zakończył się pierwszy trymestr ciąży. Ale i wtedy przyznałam się niewielu osobom. Koordynatorowi scen kaskaderskich, reżyserowi i producentowi" - wspomina Hathaway.

Reklama

Niczego nie domyślił się również partnerujący Hathaway, Stanley Tucci. "Kręciłam z nim swoją pierwszą scenę, gdy byłam w dziewiątym tygodniu ciąży. Ostatnią scenę kręciliśmy, gdy byłam w szesnastym tygodniu ciąży. Uśmiałam się, gdy zobaczyłam jego minę" - mówi dalej aktorka.

"Wiedźmy" to druga adaptacja powieści Roalda Dahla, którą po raz pierwszy na duży ekran przeniósł Nicolas Roeg. Film opowiada historię młodego chłopca, który zostaje nieproszonym gościem na zlocie czarownic. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy chłopak zostaje zamieniony w mysz. W remake'u wyreżyserowanym przez Roberta Zemeckisa, obok Hathaway i Tucciego, wystąpili m.in. Octavia Spencer i Jahzir Bruno, a w roli narratora można w nim usłyszeć głos Chrisa Rocka.

PAP life

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anne Hathaway

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje