Reklama

Reklama

Anna Mucha: Kusząca, wyzywająca i kontrowersyjna

Anna Mucha jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Na wielkim ekranie zadebiutowała ponad trzy dekady temu, mimo to wciąż jest o niej głośno. Nie tylko za sprawą kolejnych ról filmowych i serialowych, ale również ze względu na młodzieńczą urodę i seksapil. Co trzeba wiedzieć o życiu prywatnym i karierze Anny Muchy? Jak to się stało, że została okrzyknięta polskim symbolem seksu i kobiecości?

Anna Mucha jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Na wielkim ekranie zadebiutowała ponad trzy dekady temu, mimo to wciąż jest o niej głośno. Nie tylko za sprawą kolejnych ról filmowych i serialowych, ale również ze względu na młodzieńczą urodę i seksapil. Co trzeba wiedzieć o życiu prywatnym i karierze Anny Muchy? Jak to się stało, że została okrzyknięta polskim symbolem seksu i kobiecości?
Anna Mucha lubi jak jest o niej głośno i nie wstydzi się pokazywać swojego ciała, co sprawia, że widzowie kojarzą ją z gorących scen /Tricolors /East News

Anna Mucha cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Nie od razu tak było, gdyż na swoją pozycję w świecie show-biznesu pracowała długo. Aktorka w tym roku skończyła już 42 lata, ale kompletnie nie przejmuje się upływającym czasem. Nie ma wątpliwości, że w jej przypadku wiek to tylko liczba.

Anna Mucha seksbombą polskiego Instagrama. Aktorka kusi gorącymi zdjęciami i lubi być kontrowersyjna

Aktorka słynie z ciętego języka, znakomitego poczucia humoru oraz kontrowersyjnych wypowiedzi. Anna Mucha jest też świadoma swoich atutów i wie, jak je podkreślać. Na jej instagramowym profilu nie brakuje śmiałych fotografii. W połączeniu z błyskotliwymi podpisami stanowią one mieszankę wybuchową, która jest w stanie rozpalić internet.

Reklama

Kiedy Mucha została skrytykowana za szczodrą prezentację biustu podczas robienia domowych lodów, uznała, że ludzie jej po prostu zazdroszczą urody i pewności siebie.

Ostatnio nazwisko Anny Muchy znów przewija się w mediach. Skandal wywołało zdjęcie zrobione na tle świątyni. Niedawno aktorka przebywała we Francji i przy tej okazji zapozowała przy kościele. Pewnie nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że odsłoniła jeden z pośladków.

Ponad 30 lat na scenie Anny Muchy. Debiut w filmie Andrzeja Wajdy i rola u Stevena Spielberga

Anna Mucha jest znana z wielu ról filmowych i serialowych. Widzowie kojarzą ją przede wszystkim z produkcji takich jak "Panna Nikt", "Lista Schindlera", "Chłopaki nie płaczą", "Młode wilki", "Matki, żony i kochanki", "M jak miłość" i "W rytmie serca".

Kariera Anny Muchy trwa już przeszło 30 lat. Przygodę z aktorstwem zaczynała w filmie Andrzeja Wajdy "Korczak", wcielając się w rolę Sabinki. Miała wtedy 9 lat.

Z kolei pierwszą główną rolę Anna Mucha zagrała w filmie "Przeklęta Ameryka" Krzysztofa Tchórzewskiego. Punktem zwrotnym w jej karierze była kreacja Danki Dresner w "Liście Schindlera" Stevena Spielberga.

Po tym filmie zaczęli ją dostrzegać również inni reżyserzy. Od dłuższego czasu Annę Muchę oglądać można głównie w komediach romantycznych i serialu "M jak miłość", w którym gra od 17 lat.

Choć Anna Mucha w wywiadach i mediach społecznościowych lubi eksponować swój niepokorny charakter, za kulisami ma opinię pracowitej i profesjonalnej.

Anna Mucha w odważnych scenach seksu. "Miłość, seks i pandemia" i nie tylko

Aktorka nigdy nie miała problemów z pokazywaniem ciała. Sesja zdjęciowa do magazynu "Playboy" z 2009 r. do dziś uważana jest za jedną z najodważniejszych w historii pisma.

Nic więc dziwnego, że Patryk Vega widział ją w swoim najnowszym filmie. "Miłość, seks i pandemia" to obraz, w którym Anna Mucha wcieliła się w pewną siebie i ambitną dziennikarkę, która zmienia partnerów jak rękawiczki. W produkcji nie zabrakło oczywiście gorących scen z jej udziałem.

W ostatnich latach Annę Muchę możemy kojarzyć również z roli seksownej urzędniczki - Bożeny w dwóch częściach serii "Kogel-mogel": "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" (2019 r.) oraz "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4" (2021 r.).

Anna Mucha prywatnie – partner i dzieci

Wbrew temu, jaką Annę Muchę często widzimy na szklanym ekranie, prywatnie niezwykle dba o anonimowość swoich najbliższych. Tym bardziej fanów ucieszyła informacja, że w końcu w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna. Jest nim aktor Jakub Wons, którego Anna Mucha poznała już w 2016 r. podczas prac nad spektaklem "Letni dzień". Wtedy jednak nikt nie podejrzewał, że w przyszłości stworzą związek.

Anna Mucha to nie tylko aktorka, lecz także spełniona mama 10-letniej córki Stefanii i 8-letniego syna Teodora. Dzieci są jej oczkiem w głowie. W ich wychowywanie wkłada całe swoje serce.

Zobacz też:

Anna Mucha spełniła marzenie Magdy Gessler

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL