Reklama

"Ania": Singiel Andrzeja Piasecznego zapowiada film o Annie Przybylskiej

W sieci właśnie pojawił się singiel "Ania" zapowiadający październikową premierę filmu Telewizji Polskiej o Annie Przybylskiej. Napisaną przez siebie piosenkę śpiewa przyjaciel aktorki Andrzej Piaseczny. Film w kinach w całej Polsce od 7. października.

- Anka, to był uśmiech - wspomina Andrzej Piaseczny autor słów i wykonawca piosenki, która zapowiada premierę filmu "Ania" w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego i Michała Bandurskiego. 

Przyjaźń Ani (Marylka Baka) i Andrzeja (Kacper Złotopolski)  rozpoczęła się na planie serialu TVP "Złotopolscy", w którym przez wiele lat kreowali sympatyczną parę. Nie dziwi więc to, że piosenkarz przyjął propozycję napisania i wykonania utworu promującego film.  

Reklama

"Ania": O czym opowie film?

Wzruszającą opowieść o wspaniałej partnerce, matce, córce a jednocześnie bardzo lubianej przez widzów aktorce o wspaniałej i ujmującej osobowości, zobaczyć będzie można w kinach w całej Polsce od 7 października. W filmie pojawią się materiały nigdy nie prezentowane oraz emocjonalne wspomnienia rodziny, przyjaciół oraz osób, z którymi Anna Przybylska była związana zawodowo.


"Ania": Andrzej Piaseczny w osobistej piosence

Wprowadzając w klimat filmu twórcy prezentują singiel "Ania". Swoje osobiste odczucia w słowach piosenki ujął Andrzej Piaseczny - Krzyczeć i tańczyć... Nie żałować, nie zmieniać, we wspomnieniach by właśnie było tak...

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Ania | Anna Przybylska | Andrzej Piaseczny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy