Reklama

Reklama

"Ania": Anna Przybylska podkochiwała się w Andrzeju Piasecznym?

Nie milkną echa po premierze filmu "Ania", a widzowie wciąż chętnie odwiedzają kina. Media obiegła właśnie informacja o tym, że Anna Przybylska darzyła szczególną sympatią Andrzeja Piasecznego. Znany wokalista postanowił skomentować te doniesienia.

W trakcie ostatniego wywiadu piosenkarz został zapytany przez Szymona Majewskiego o to, czy to prawda, że Przybylska powiesiła niegdyś jego plakat nad łóżkiem. Piaseczny nie zdawał się być szczególnie zaskoczony. Podkreślił, że aktorka nigdy nie przejmowała się konwenansami. 

"Powiedziała mi o tym. Spaliłem buraka (...) Nasze pierwsze spotkanie było na planie 'Złotopolskich'. Anka łamała wszelkie konwenanse - stwierdził w programie "Nie mam pytań". 

"Spotkaliśmy się z Jarkiem Bieniukiem na premierach filmu 'Ania'. Flesze, ścianki. W pewnym momencie Jarek mówi: 'Czekaj, staniemy we dwóch. Chłopaki Ani'" - wspominał Piaseczny na antenie Radia Zet. 

Reklama

Majewski zapytał artystę także o to, co powiedziałaby mu aktorka, gdyby wciąż żyła. Ten odpowiedział z humorem: "Gdyby żyła i spotkałaby mnie dzisiaj, to powiedziałaby: 'Piaseczny, ty jesteś jeszcze bardziej nudny, niż byłeś, jak się znaliśmy wcześniej'". 

"Ania" hitem kin

Anna Przybylska była ulubienicą widzów. 5 października minęło osiem lat od śmierci aktorki. Dwa dni później do kin trafił film dokumentalny pokazujący m.in. nieznane wcześniej nagrania oraz zwierzenia bliskich Przybylskiej. Produkcja przyciągnęła do kin tysiące widzów.

W dokumencie wspólne chwile z Anną Przybylską wspominają m.in. jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, mama oraz siostra aktorki. Nie brak opowieści związanych z jej życiem i karierą we wspomnieniach reżysera Radosława Piwowarskiego oraz wielu aktorów, m.in. Cezarego Pazury, Michała Żebrowskiego, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Pawła Wawrzeckiego, Szymona Bobrowskiego, Anny Dereszowskiej, Katarzyny Bujakiewicz i właśnie Andrzeja Piasecznego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | Jarosław Bieniuk | Andrzej Piaseczny

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy