Reklama

​Angelina Jolie ma nowy tatuaż

Hollywoodzka gwiazda słynie z pasji do ozdabiania swojego ciała tatuażami. We wcześniejszych wywiadach przyznawała, że nie są one przypadkowe. ​Jak wygląda nowy tatuaż Angeliny Jolie?

Hollywoodzka gwiazda słynie z pasji do ozdabiania swojego ciała tatuażami. We wcześniejszych wywiadach przyznawała, że nie są one przypadkowe. ​Jak wygląda nowy tatuaż Angeliny Jolie?
Angelina Jolie ma sporo tatuaży /James Devaney /Getty Images

Najnowszy tatuaż Angeliny Jolie to wymowny cytat z Galileusza - sentencja, którą jakoby miał wypowiedzieć szeptem słynny astronom przed rzymskim sądem inkwizycyjnym. Tuż po tym, jak odwołał swoje stwierdzenie, że Ziemia krąży wokół Słońca.

Bardziej znanym tatuażem na ciele aktorki jest podobizna tygrysa bengalskiego. Wykonał ją khmerski artysta Sompong Kanphai na pamiątkę uzyskania przez nią obywatelstwa Kambodży.

Jolie wytatuowała sobie też m.in. współrzędne geograficzne miejsc, w których urodziły się jej adoptowane dzieci. Symboliczne buddyjskie mantry przeplata ze współczesnymi sentencjami, jak np. "Know Your Rights" ("znaj swoje prawa") - to cytat z piosenki zespołu The Clash, który odnosi się do działalności charytatywnej aktorki na rzecz walki o prawa człowieka.

Reklama

W ubiegłym tygodniu podczas pobytu w Nowym Jorku, 46-letnia gwiazda odsłoniła przed fotografami prasowymi hasło, które widnieje na jej przedramieniu. To: "Eppur si muove", co oznacza "A jednak się kręci". Przyjęło się, że Galileusz wypowiadając te słowa, miał na myśli, że prawda w końcu wyjdzie jaw.

Cytat ów Angelina Jolie umieściła nad inną sentencją, wziętą z poematu Rumiego (perskiego poety, teologa i mistyka). Ten z kolei brzmi: "Istnieje obszar, poza wszelkimi pojęciami dobra i zła. Tam cię spotkam".

Angelina Jolie walczy obecnie z byłym mężem Bradem Pittem o prawa do opieki nad dziećmi. W Nowym Jorku spotkała się jednak z innym byłym mężem, Jonnym Lee Millerem. Co więcej, spędziła w jego domu kilka godzin. Sama, bez dzieci i bez ochroniarza, za to z butelką wykwintnego wina, co zostało uchwycone na zdjęciach fotoreportera serwisu PageSix... A to od razu stało się podstawą do plotek, że może i ta para - wzorem Jennifer Lopez i Bena Afflecka - zamierza do siebie wrócić.

Zbliża się Polsat SuperHit Festiwal! Zagłosuj na swojego ulubionego artystę!


PAP
Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy