Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się!

Angelina Jolie złożyła w poniedziałek, 19 września, w sądzie papiery rozwodowe. Aktorka chce rozstać się z Bradem Pittem - w dokumentach powołała się na "różnice nie do pogodzenia".

Angelina Jolie i Brad Pitt w listopadzie 2015 roku

Jak podaje amerykański serwis TMZ.com, para, która pobrała się w sierpniu 2014 roku we Francji, oficjalnie w separacji jest od 15 września.

Reklama

Jak twierdzą informatorzy portalu, za rozwodem celebrytów nie stoi nikt trzeci. Powodem rozstania jest fakt, iż Jolie nie akceptuje... metod wychowawczych stosowanych przez Pitta względem szóstki ich dzieci - pochodzącego z Kambodży i adoptowanego w 2002 r. 15-letniego Maddoxa, 11-letniej Zahary (pochodzi z Etiopii, również adoptowana), 10-letniej Shiloh Nouvel, pochodzącego z Wietnamu i adoptowanego w 2007 r. 13-letniego Paxa oraz 8-letnich bliźniąt - Knoxa i Vivienne.

Informatorzy brukowców twierdzą również, że problemem Brada Pitta jest agresywne zachowanie po spożyciu alkoholu i wypaleniu skręta, co - zdaniem Jolie - stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa ich dzieci.

Według informacji TMZ, Jolie zatrudniła jedną z najlepszych prawniczek w Stanach, Laurę Wasser, chcąc prawa do wyłącznej opieki nad pociechami. Pitt ma zachować jedynie prawo do odwiedzin oraz wspólnej opieki prawnej.

Jak para podzieli wart 400 milionów dolarów majątek, tego na razie nie wiadomo. "Daily Mail" donosi, że właścicielami wszystkich nieruchomości oficjalnie jest Angelina Jolie. Chodzi o posiadłość w Hollywood, domy w Santa Barbara, Laurel Canyon i Nowym Orleanie. Do tego dochodzi mieszkanie w Nowym Jorku, średniowieczny zamek we Francji oraz willa na Majorce.

Przypomnijmy, że para poznała się na planie filmu "Pan i pani Smith" w 2005 roku, gdy Pitt był jeszcze żonaty z Jennifer Aniston. Jolie ma za sobą dwa rozwody - w latach 1996-1999 była żoną Jonny'ego Lee Millera, w latach 2000-2003 Billy'ego Boba Thorntona.

Na razie żadna ze stron nie chce komentować sprawy.

Dowiedz się więcej na temat: Angelina Jolie | Brad Pitt

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje