Reklama

Reklama

Andrzej Grabowski gra... po szopach!

W Parku Wolności samozwańczym przywódcą zwierzęcej społeczności jest szop Pierun. W animacji "Gang Wiewióra", która swoją premierę będzie miała 4 lipca, bohater będzie mówił głosem Andrzeja Grabowskiego.

Aktor posiada już spore doświadczenie w dubbingu. Tym razem wcielił się w parkowego króla zwierząt. Z pozoru jest szlachetnym i wyrozumiałym szopem, jednak okazuje się żądnym władzy mistrzem manipulacji.

"Przyznam, że w dubbingu niewiele rzeczy lubię, bo w przeciwieństwie do pracy na planach filmowych trzeba tu wejść w gotową rolę, emocje, twarz, sposób wyrażania. Jest to praca naśladowcza, tylko doskakuję do roli, którą ktoś już wykreował. Jednak zawsze staram się dodać bohaterom, w których się wcielam coś ze swojej natury czy dowcipu. Fajnie można się powygłupiać na planie, oczywiście mówię to w cudzysłowie, bo tak naprawdę to bardzo ciężka praca" - komentuje swój udział w "Gangu Wiewióra" Andrzej Grabowski.

Reklama

"Gang Wiewióra" reklamowany jest jako "komedia do chrupania dla całej rodziny". To opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami.

Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Wiewióra - nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.

W obsadzie polskiego dubbingu, obok Grabowskiego, znaleźli się m.in. Cezary Pazura, Sonia Bohosiewicz i Weronika Rosati.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje