Reklama

Reklama

Aleksandra Hamkało przestaje karmić piersią, zaczyna imprezować

Na początku tego roku Aleksandra Hamkało po raz drugi została mamą – po córce doczekała się syna. Teraz w jej życiu nadszedł kolejny przełomowy moment – zakończyła karmienie piersią, co oznajmiła w relacji na InstaStory. W związku z tym cieszy się, że będzie mogła wrócić do życia towarzyskiego i nie będzie już musiała omijać alkoholu szerokim łukiem.

Aleksandra Hamkało

"Ważna rzecz jest do powiedzenia. Nie karmię już piersią. Więc jak zobaczycie w moim feedzie [treści publikowane np. na instagramowym profilu - przyp. red.], że jestem na balu, to się nie burzcie. Karmiłam już moje dziecko wystarczająco długo. Niektóre mamy karmią dłużej, niektóre karmią krócej, a ja wykarmiłem tyle i tyle. I całą ostatnią dobę już nie karmiłam. Więc komisyjnie i uroczyście zarządzam koniec karmienia" - takie oświadczenie Aleksandra Hamkało zamieściła w relacji na InstaStory.

Aleksandra Hamkało: Kończy karmić piersią

"A to oznacza... Zabawa, taniec, hulanki, swawole, alkohol, impreza, bohema, socjeta, koncert, festiwal. Nie mówię - karmienie piersią jest bardzo dobre i bardzo fajne, ja lubię. Dużo miesięcy w swoim życiu przekarmiłam piersią. Ale nie karmić też jest bardzo fajnie" - opowiedziała o rozrywkach, które na nią czekają.

Reklama

To, że Aleksandra Hamkało zakończyła karmienie piersią, nie oznacza, że w domu będzie miała sielankę. Jej pierworodny Gustaw zaczął bowiem raczkować. "Mój syn wkroczył właśnie w kolejny, intensywny etap rozwoju. Wkroczył! No właśnie. Ruch jest teraz najważniejszym elementem jego życia. Pełza, przemieszcza się, próbuje raczkować. Byle tylko nie leżeć na plecach. Moje ręce stały się dla niego trampoliną do kolejnych poziomów wtajemniczenia w naszym mieszkaniu, a informacja o tym, gdzie jest pokój starszej siostry, pełen kolorowych atrakcji, już na stałe zapisała się w jego wewnętrznym GPS-ie" - taką relacją Hamkało podzieliła się kilka dni temu w instagramowym wpisie.

Aktorka wychowuje dzieci wspólnie z mężem Filipem Kalinowskim, kompozytorem i realizatorem dźwięku. Poza niespełna rocznym synem, mają również 5-letnią córkę Jagnę.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Hamkało

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje